آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 5.593ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  بانک رفاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) با هدف فراهم کردن زمینه های همکاری بیشتر و تقویت روابط فی ما بین تفاهم نامه امضا کردند.
  معاون مالی و اداری بانک شهر گفت : بانک شهر در راستای مشتری مداری و ارایه خدمات شایسته به مشتریان خود نرخ سود در دوره های زمانی مختلف را به صورت متنوع تعیین کرد، به طوری که نرخ سود علی الحساب سپرده پنج ساله در سررسید 111 درصد اعلام شد.
  با ابلاغ مصوبه جدید دولت به وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و معاونت برنامه ریزی، سه عقد “استصناع “، “مرابحه “ و “خرید دین “ رسما به آیین نامه فصل سوم قانون عملیات بانکی بدون ربا (بهره) اضافه شدند.
  بیمه مرکزی ایران پروانه فعالیت نخستین موسسه بیمه متقابل در ایران را برای فعالیت در رشته بیمه مسوولیت مالکین شناورها صادر کر
  رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی تاکید کرد که تا زمان انتقال حساب بلوکه شده این صندوق توسط بانک مرکزی نمی توان موجودی دقیق آن را اعلام کرد.
  دو ماه از اولین و آخرین باری که مرکز آمار ایران نرخ تورم را اعلام کرد، می گذرد و همه در انتظار رونمایی از این شاخص مهم اقتصادی توسط تنها مرجع رسمی اعلام آمار در کشور هستند.
  رییس کل بانک مرکزی گفت: انحصار طلا و ارز در دست بانک مرکزی است و ورود آن به کشور بدون هماهنگی با ما قاچاق محسوب شده و با آن برخورد می شود.
  چند روز پیش محققان یک زنجیره بدافزاری دیگر علیه تلفن های هوشمند دارای سیستم عامل آندرویید را کشف کردند؛ این در حالی بود که یک ماه پیش نیز یک حفره امنیتی در آیفون شناسایی شد که دولت آلمان را واداشت درباره این تهدید به شرکت اپل هشدار دهد.
  نوکیا که به تازگی گوشی جدید دو سیم کارته X1-01 وC2-00 را معرفی و عرضه کرده، معتقد است که کاربران بر اساس نیازها و انتظاراتی که از دستگاه تلفن همراه شان دارند، سراغ چنین گوشی هایی می آیند.
  ین روزها کمتر گوشی تلفن همراهی را می توان یافت که دوربین نداشته باشد، یا دست کم دوربین آن حرفه ای و دیجیتالی نباشد.
  • تعداد رکوردها : 66961