آخرین اخبار
   
  65386رکورد در مدت زمان 2.074ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  در کنار سایه سنگین تحریم ها، ویروس کووید -19 و کاهش ارزش ریال بر اقتصاد که شرایط صادرات IT را با سال های قبل متفاوت کرده است، بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که کاهش ارزش ریال در کنار افزایش نیاز به خدمات و محصولات فناوری اطلاعات در پاندمی کرونا و نیز پساکرونا، بهترین زمان برای صادرات محصولات و خدمات نرم افزاری است.
  رییس اتاق اصناف تهران از لزوم اصناف به نصب برچسب قیمت بر روی کالاها خبر داد و گفت: واحدهای صنفی ملزم هستند قیمت کالاهای خود را با استفاده از برچسب قیمت برروی آن درج کنند. تخطی از این موضوع، برخورد بازرسان اتاق اصناف و وزارت صمت را در پی خواهد داشت.
  سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه به منظور توسعه صادرات و کنترل واردات، اصرار بر جلوگیری از ورود کالاهایی دارد که مشابه تولید داخلی دارند.
  یکی از عمده مشکلاتی که اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‏ ای، به عنوان تنها تشکل فراگیر مردم‏ نهاد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با آن مواجهه هستند، تعامل با سازمان تامین اجتماعی و حل و فصل موضوعات بیمه‏ ای آن‏ها است.
  مقامات چینی می گویند فناوری موقعیت یابی جغرافیایی اختصاصی خود موسوم به بیدو را به بیش از 120 کشور جهان صادر خواهند کرد.
  نقص عملکردی در سامانه های امنیتی اپل موجب شده مشکلاتی در دستگاه های مختلف این شرکت به وجود آید.
  رییس نظام صنفی رایانه ای کل کشور گفت: تصمیم برای برگزاری نمایشگاه الکامپ برعهده شرکت نمایشگاه ها و ستاد ملی مقابله با کرونا است و ما تابع تصمیم گیری آن ها هستیم.
  سرهنگ علی محمد رجبی رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا در برنامه «نمودار» درباره کلاهبرداری از سیم کارت های گمشده و بدون هویت گفت: طبق قانون، در مرحله اول مسوولیت هرگونه سوءاستفاده از سیم کارت با شخص مالک است و دارنده سیم کارت باید به این نکته توجه زیادی کند.
  کارشناس مسکن تاکید کرد اگر وزارتخانه های نفت و نیرو، اطلاعات و شناسه های کنتورهای آب، برق و گاز را در اختیار سامانه ملی املاک و اسکان قرار ندهند و قبض ها بر اساس این سامانه صادر نگردد، نباید مجاز به اخذ هزینه بابت مصرف کنتورها از ساکنان یا مالکان باشند.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه گرانفروشی اپراتورها احراز شده است، گفت: مبالغی که در این مدت از مردم اخذ شده باید به آن ها برگردد.
  • تعداد رکوردها : 65386