آخرین اخبار
   
  65484رکورد در مدت زمان 2.168ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  نهمین دووره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا در جهان و تاثیر ناشی از آن از امروز تا ۲۵ مرداد ماه جاری به صورت مجازی برگزار می شود.
  دفتر فن بازار کردستان به عنوان بیست و سومین فن بازار منطقه ای در کشور تاسیس شد. با توجه به فعالیت سه فن بازار تخصصی، تعداد فن بازارهای کشور به 26 مرکز رسیده است. شبکه فن بازار معاونت علمی در نظر دارد تا پایان سال در استان های زنجان و مازندران نیز دفتر فن بازار منطقه ای تاسیس کند.
  معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان احیا ۴۶۸ واحد راکد و ۸۰۵۳ اشتغال در شهرک های صنعتی در سال جاری گفت: پس از اجرا و پیاده سازی پروژه توسعه خوشه های کسب و کار اشتغال ذینفعان خوشه ۱۸ درصد نسبت به قبل از شروع رشد داشته است.
  رییس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: کرونا و نوسانات ارزی بر قدرت خرید مردم تاثیر گذاشته و مردم بیشتر در صدد تعمیر گوشی های قدیمی خود هستند و کمتر تلفن همراه نو می خرند.
  فعالان بخش خصوصی با تاکید بر اینکه در یک سال باقی مانده از عمر دولت دوازدهم نباید از وزیر جدید انتظار معجزه داشت؛ اما بیان می دارند که بهبود فضای کسب وکار، تسهیل بازگشت ارز حاصل از صادرات، تأمین مواد اولیه، جلوگیری از صدور بخشنامه های متعدد، احیای معادن کوچک و متوسط، توسعه صادرات غیرنفتی و آشتی با صادرکنندگان، مهم ترین خواسته هایی است که سکان دار جدید وزارت صمت باید مدنظر قرار دهد.
  معاون سیاسی وزیر کشور با بیان شرایط کشور در خصوص کرونا و ضرورت نظارت جدی بر شیوه تبلیغات انتخاباتی طبق پروتکل های بهداشتی، گفت: طبق مصوبه ستاد، مقرر شد تبلیغات انتخاباتی برای مرحله دوم، صرفاً در فضای مجازی و بدون برگزاری هر گونه تجمع انتخاباتی، بدون برنامه هایی هم چون میزبانی افراد در ستادهای انتخاباتی و یا برگزاری جلسات خانگی و عمومی برای تبلیغات انجام شود.
  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با توجه به ادامه دار بودن شیوع کرونا اعلام کرد که دانش آموزان فاقد امکانات برای سال تحصیلی جدید، تبلت و تلفن همراه دریافت خواهند کرد.
  پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برای مشارکت در تکمیل پرسشنامه بررسی میزان و چگونگی استفاده از سامانه شاد و ارزیابی برنامه های مدرسه تلویزیونی ایران در روزهای مواجهه با ویروس کووید 19 و شیوع بیماری کرونا، فراخوان داد.
  مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کننده سازمان تنظیم مقررات رادیوئی گفت: مشترکان تلفن ثابت می توانند با شماره گیری کد دستوری #۲۰۲۰* برای دریافت صورتحساب خود اقدام کنند.
  نماینده ویژه ریاست جمهوری در امور دولت الکترونیک از اتصال بخش اعظمی از دانشگاه های بزرگ کشور تا ۱۵ شهریور به شبکه علمی خبر داد.
  • تعداد رکوردها : 65484