آخرین اخبار
   
  63443رکورد در مدت زمان 1.996ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  طبق گفته های محققان، گوشی های موبایل کم هزینه و حمایت شده توسط دولت با بدافزارهای از پیش نصب شده در آنها عرضه شده و کاربران را با آگهی های تبلیغاتی ناخواسته بمباران کرده اند. ظاهراً این گوشیِ اندرویدی UMX U686CL که تحت طرح کمکی کمیسیون فدرال ارتباطاتِ (FCC) در اختیار شهروندان آمریکاییِ کم درآمد به قیمت 35 دلار قرار داده شد، از اپی به نام Settings استفاده می کرده است؛ اپی که به نقل از محققان در واقع یک تروجانِ دراپر بوده است. طبق گفته های ناتان کولیر، محقق شرکت Malwarebytes کار این اپ در حقیقت گرفتن و نصب سایر اپ ها یا بدافزارهاست.
  اولین نشست کارگروه اقتصاد رسانه، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران با موضوع «رسانه و صنایع فرهنگی» برگزار شد.
  برندگان جشنواره های استارتاپی فینتک ایران و شهر هوشمند نمایشگاه تراکنش، جوایز خود را دریافت کردند.
  چهارمین مراسم اعطای نشان و تندیس امین الضرب، دوشنبه گذشته در 136 سالگی اتاق بازرگانی تهران برگزار شد و میلاد منشی پور، بنیان گذار و مدیرعامل تپسی نیز موفق به دریافت لوح و نشان امین الضرب شد.
  معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات، به استفاده از ظرفیت مدیران کل ICT استان ها برای تکمیل پروژه های مجتمع های ICT تاکید کرد.
  رییس سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با اعضای هیات مدیره فدراسیون فناوری اطلاعات ارتباطات ایران (فاوا) پیرامون نحوه حضور فعالان ICT در خارج از کشور و چگونگی حمایت دولت از آن ها گفت: این موضوع هم مورد توجه سازمان و هم معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری قرار دارد و از بخش خصوصی می خواهیم که مدل پیشنهادی خود برای این حمایت را ارایه دهند.
  آپارات تحریم شد 25 دی 1398 10:41
  وب سایت اشتراک گذاری ویدیوی آپارات دیروز از دسترس خارج شد و مدیرعامل این شرکت در توییتی، دلیل این مساله را تحریم های بین المللی اعلام کرد.
  عضو هیات مدیره مجمع تشکل های دانش بنیان گفت: استارتاپ ها علاوه بر اینکه برای جذب سرمایه گذار، به مزیت رقابتی و ایده های ناب نیازمندند به تشکل های تخصصی برای ارایه مشاوره، شناسایی ظرفیت های بازار و ارتباط با شبکه ای از فعالان آن حوزه تخصصی نیز احتیاج دارند.
  بازی واقعیت افزوده پوکمون گو در سه سالی که از عرضه آن می گذرد بسیار جنجال ساز شده، اما درآمد قابل توجهی را نیز به ارمغان آورده است.
  محققان موسسه امنیتی کسپرسکی از شناسایی یک بدافزار اسب تروا خبر داده اند که با انتشار تبلیغات و متون دروغین در مورد اقلام و کالاهای مختلف کاربران را فریب می دهد.
  • تعداد رکوردها : 63443