آخرین اخبار
   
  62585رکورد در مدت زمان 2.262ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  معاون رگولاتوری با اعلام کاهش تعداد پیامک های تبلیغاتی ارسال شده از خطوط شخصی طی ۶ ماه اخیر گفت: تمامی مشترکان می توانند از لیست سیاه برای حذف پیامک های تبلیغاتی استفاده کنند.
  بانک مرکزی گام جدی و نهایی خود را برای استفاده الزامی از رمز یک بار مصرف بانکی از اول دی ماه برمی دارد، این در حالی است که ابهاماتی هنوز در این زمینه وجود دارد.
  در یکصد و ششمین نشست کمیسیون ایمنی راه ها مصوب شد؛ به منظور اطلاع از موقعیت تماس گیرنده یا حادثه دیده در سوانح با شماره های امدادی و تسریع در عملیات امداد؛ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدامات لازم برای اعلام موقعیت تماس گیرنده با شماره های امدادی در مرکز کنترل دستگاه های مسئول را ظرف مدت زمان ۶ ماه فراهم کند.
  سرطان دهانه رحم، با وجود اینکه قابل پیشگیری است، اما سالانه تعداد زیادی از زنان هندی را به کام مرگ می کشد، به همین دلیل مایکروسافت قصد دارد از هوش مصنوعی به منظور تشخیص این بیماری استفاده کند.
  رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات با بیان این که اکنون شرایط کشور به دلیل نبرد اقتصادی، خاص و متفاوت است، گفت: تغییر تعرفه ها را به مسوولان کشور توصیه نمی کنم و افزایش تعرفه ها مطلوب نیست .
  هیات وزیران به استناد قانون برنامه ششم توسعه و با هدف تامین امنیت شغلی شاغلان مشاغل فرهنگی و هنری و رسانه ای و تسهیل فعالیت صنفی و حرفه ای در این حوزه، با تاسیس انجمن صنفی سراسری توسط پدیدآورندگان آثار فرهنگی و هنری و شاغلان بخش فرهنگ و هنر و رسانه موافقت کرد.
  نایب رییس هیات مدیره تیپاکس به تحلیل وضعیت حال و آینده بازار لجستیک کشور پرداخت و گفت: نسبت هزینه لجستیک به تولید ناخالص ملی در ایران بین 5 تا 6 درصد است که بازار بزرگی محسوب می شود اما نکته جالب تر اینکه ما اکنون در دوره های اول رشد صنعت لجستیک در کشور هستیم و اگر نگاهی به وضعیت کشورهای پیشرفته بیندازیم می بینیم که سهم لجستیک از GDP عددی بین 8 تا 11 درصد است.
  فناوران- رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات در توییتر نوشت: با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی و همراهی بیمه مرکزی، اطلاعات بیمه شخص ثالث طبق مصوبه و شرایط کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی، در اختیار کسب و کارهای مرتبط با خودرو، از جمله شرکت های بیمه، خرید و فروش و حمل و نقل قرار خواهد گرفت.
  رییس مجلس طی مکاتبه ای با رییس جمهور قانون پایانه های فروشگاهی را ابلاغ کرد و بر این اساس، سازمان مالیاتی برای پیاده سازی سامانه های مورد نیاز قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان ۱۵ ماه فرصت دارد.
  فیس بوک از همکاری تازه خود با ارتش آمریکا و نیز کهنه سربازان ارتش این کشور برای ارتقای مهارت های دیجیتال این افراد به خصوص در حوزه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خبر داد، همچنین این افراد از طریق فیس بوک برای دریافت اطلاعات و نکات امنیتی، شغل یابی و برخی آموزش های دیجیتال استفاده خواهند کرد.
  • تعداد رکوردها : 62585