آخرین اخبار
   
  63443رکورد در مدت زمان 2.012ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  گوگل قصد دارد سرویس استادیا را روی گوشی هایی به جز گوشی های پیکسل خودش امتحان کند.
  نتایج یک مطالعه جدید از تشدید علائم افسردگی میان دختران جوانی که بر روی سلفی های خود از فیلترهای چهره استفاده می کنند، حکایت دارد.
  با توجه به ارتقای گسترده اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ، میلیون ها گوشی همراه به زودی دیگر این اپ را پشتیبانی نخواهند کرد، همچنین نسخه های قدیمی تر گوشی های اندروید و آیفون از تاریخ یک فوریه دیگر قابلیت دسترسی به این اپلیکیشن را که تحت مالکیت فیسبوک است، نخواهند داشت.
  سیمآوا یکی از شرکت های قدیمی و معتبر بازار کامپیوتر ایران است که در سال 1360 تاسیس شد و کار خود را از تولید بردهای الکترونیکی کار را آغاز کرد. اما پس از چندی وارد عرصه فروش و سپس تولید مانیتور و سپس تین کلاینت شد و در این زمینه ها موفق عمل کرد. این شرکت بعدها از بازار مانیتور خارج شد و حالا در عرصه تجهیزات شبکه، فعالیت تولیدی را ادامه می دهد.
  فناوران - محمد جواد آذری جهرمی در پی درگذشت دختر و داماد رسول سراییان از مدیران سابق وزارت ارتباطات و دبیر فعلی سازمان نصر ایران، در پیامی این مصیبت را تسلیت گفت.
  سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره تفاوت کارت ملی های قدیمی با کارت ملی هوشمندی گفت: کارت ملی های قدیمی (کاغذی) هوشمند نبود، ولی کارت ملی های کنونی هوشمند هستند.
  مکالمات درون شبکه همراه اول در شهرها و روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان رایگان شد.
  کاداستر طرحی که اجرای ناقص آن طی۴ سال ۱۹۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته با تکمیل و اجرا در سایر حوزه های از جمله درآمد مالیاتی، چه میزان درآمد می تواند داشته باشد؟
  طرح کلان شبکه ملی اطلاعات که توسط وزارت ارتباطات در شورای عالی فضای مجازی ارایه شد به تایید اعضا نرسید و مقرر شد کارگروهی، تقسیم وظایف در اجرای صحیح شبکه ملی اطلاعات را برعهده بگیرد.
  مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام رفع قطعی در برخی مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، گفت: وضعیت ارتباطات حال حاضر این استان، سفید است.
  • تعداد رکوردها : 63443