آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 3.990ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  شناسایی یکصد شرکت دانش بنیان فعال در حوزه ژئوماتیک یکی از اقدامات معاونت علمی و فناوری برای شتابدهی به توسعه فناوری های این حوزه است.
  گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان موفق شد خدمات تست و کنترل نرم افزارها را برای کمک به بهینه سازی کیفیت ارایه خدمات و امنیت شبکه های رایانه ای بخش های صنعتی بومی سازی کند.
  شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور ایرانی و پاکستانی در نشستی آنلاین با یکدیگر مذاکره می کنند تا شرایط برای توسعه بازار بین دو کشور فراهم شود.
  نایب رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه کسب و کارها به شدت ضعیف شده اند، گفت: صنوف از اسفند سال گذشته درگیر کرونا هستند و لازم است سازمان امور مالیاتی، عملکرد امسال را کرونایی در نظر بگیرد.
  بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش و طبق آخرین آمار منتشر شده از فعالیت کاربران در شبکه شاد تاکنون بیش از ۱۲میلیون دانش آموز، ۱۱۱ هزار مدیر و ۷۰۶ هزار معلم در پلتفرم شاد احراز هویت شده اند.
  مدیر طرح سی.ان.جی شر کت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت:آذرماه ثبت نام برای دوگانه سوزکردن مسافربرهای اینترنتی آغاز می شود و براساس مصوبه شورای اقتصاد، گازسوزی این خودروها تا ۷۵ درصد رایگان است و صاحبان خودرو ۲۵ درصد هزینه را می پردازند.
  آخرین گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حاکی از عبور تعداد مشترکان اینترنت پهن باند در کشور از مرز ۸۶ میلیون نفر است.
  شیوع کرونا ضرورت کاهش مراجعات حضوری به شعب بانکی را بیش از هر زمان دیگری نمایان می کند؛ اما به دلیل وجود مشکلات و عدم توسعه زیرساخت ها، اکنون کرکره بانک ها حتی در دوران تعطیلی هم بالا می رود.
  عضو هیات مدیره اتحادیه و انجمن صنفی کسب وکارهای مجازی می گوید: امتا می توانست بهتر از این باشد اما دوستان به پیشنهادهای و مشورت های ما اعتنا نکردند.
  در نشستی خبری به صورت مجازی، آیین رونمایی از درگاه ملی قوه قضاییه در آدرس eadl.ir، کارتابل یکپارچه خدمات قضایی و سامانه هدایت الکترونیک قضایی (سها) در راستای قوه قضاییه هوشمند با حضور عیسی زارع پور رییس مرکز آمار و فناوری دستگاه قضا برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 66961