آخرین اخبار
   
  63443رکورد در مدت زمان 2.402ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  یک فیزیکدان ارشد انگلیسی اخیرا مدعی شده که می توان به زودی از لامپ های برق خانگی برای اشاعه اینترنت بی سیم استفاده کرد.
  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قیمت بالای اینترنت سبب می شود که کاربران متحمل خسارت شوند، اعلام کرد: وزیر ارتباطات به وعده های خود در زمینه کاهش قیمت اینترنت عمل کند.
  به گفته معاون وزیر ارتباطات، اپراتور چهارم اپراتور فناوری اطلاعات نیست، بلکه مجری پروژه FTTX خواهد بود.
  مدیر واحد 1818مخابرات استان تهران اعلام کرد: مشترکان تهرانی می توانند با برقراری تماس با سامانه 1818 به صورت شنیداری از ریز مکالمات و هزینه قبوض خود آگاه شوند.
  روابط عمومی وزارت ارتباطات - محمد حسن کرباسیان، مدیرعامل شرکت پست با بیان این مطلب گفت: مبلغ کالا و خدمات طی چهار ماهه نخست امسال 74 میلیارد ریال بوده که نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، 68 درصد رشد داشته است. وی افزود: از سال 87 تا پایان سال گذشته، شاخص مبلغ کالا و خدمات بیش از 270 درصد رشد داشته که بیانگر گرایش جامعه به استفاده از خدمات نوین است. وی با اشاره به ترافیک محقق شده در حوزه تجارت الکترونیکی نیز بیان کرد: طی چهارماهه نخست امسال بیش از 540 هزار مرسوله به واسطه استفاده از فناوری های نوین و تجارت الکترونیکی در کشور جا به جا شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد رشد را نشان می دهد. مدیرعامل شرکت پست افزایش نوآوری و ارایه خدمات نوین به مردم را در راستای وظایف شبکه پستی دانست و افزود: مشارکت در تحقق دولت الکترونیکی و ارایه خدمات تجارت بر خط به مردم، کاهش سفرهای زاید درون شهری و برون شهری، ایجاد اشتغال و کارآفرینی از جمله اهداف توسعه تجارت الکترونیکی در پست است. وی ادامه داد: از دیگر اهداف تدوین شده برای این حوزه می توان بر کاهش هزینه های کلان در نقل و انتقالات، دسترسی
  دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مراسم رونمایی از نرم افزارهای «بحرین، مروارید گمشده» و «سفر آخرت» که با حضور سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: نمایه سفر آخرت برای فرهنگ عمومی کشور طراحی شده است.
  نهمین دوره مسابقات کتابخوانی آنلاین «من کتاب می خوانم» در شبکه کتابخوانان حرفه ای برگزار می شود.
  پایگاه اینترنتی جدید اختصاص شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به آدرس www.ilenc.ir راه اندازی شد.
  دبیر هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها از راه اندازی سیستم اطلاع رسانی پیامکی هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها خبر داد.
  برنامه های سومین دوره فستیوال دنیای دیجیتال با رویکرد دنیای دیجیتال همراه اعلام شد که براساس آن موزه IT ایران، مسابقات بازی در سه کلاس تبلت، آنلاین و کنسول در دستور کار قرار گرفت.
  • تعداد رکوردها : 63443