آخرین اخبار
   
  65455رکورد در مدت زمان 2.262ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  طبق اسناد شکایت نامه کمیسیون فدرال تجارت آمریکا از توییتر، این شبکه اجتماعی برای سوءاستفاده از اطلاعات کاربران احتمالا باید ۲۵۰ میلیون دلار جریمه پرداخت کند.
  یک نقص فنی داخلی در توییتر موجب شد تا بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی و نیز اپلیکیشن های مبتنی بر آن قادر به ارزش گذاری توییت های دیگران نباشند.
  یک شرکت چینی ادعا می کند اپل از حق امتیاز اختراع ثبت شده آن سواستفاده کرده و خواهان دریافت ۱.۴ میلیارد دلار غرامت شده است.
  شرکت چینی دوگی از تولید گوشی جدید ان ۲۰ پرو خبر داده که مجهز به باتری ۴۴۰۰ میلی آمپری است. اما عمر این باتری در حالت آماده به کار یا استندبای به ۱۵ روز می رسد.
  شرکت گوگل اعلام کرد نخستین گوشی های مجهز به فناوری 5G شامل پیکسل 4a و پیکسل ۵ در پاییز با قیمتی که از ۴۹۹ دلار آغاز می شود، عرضه خواهد شد.
  گوشی نوکیا C3 با نمایشگر ۵.۹۹ اینچی و باتری ۳۰۴۰ میلی آمپرساعتی و برچسب قیمتی ۱۰۰ دلار به بازار خواهد آمد.
  ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری یک شتاب دهنده تخصصی حوزه معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته فراخوانی برای شناسایی و جذب طرح های فناورانه حوزه معدن و متالورژی منتشر کرد و بر اساس این فراخوان، شرکت های دانش بنیان و فناور فعال در این حوزه می توانند طرح های مختلف خود را ارسال کنند.
  قانون جدیدی در روسیه تصویب شده که به موجب آن خرید کالا و سرویس با ارزهای دیجیتالی ممنوع است.
  بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای خطاب به آن دسته از صادر کنندگانی که علیرغم اطلاع رسانی های مکرر نسبت به برگشت ارز خود اقدام نکرده اند، هشدار داد که بر اساس آمار در حال پردازش، تعداد دیگری از صادرکنندگان متخلف نیز به قوه قضاییه معرفی خواهند شد.
  در کنار سایه سنگین تحریم ها، ویروس کووید -19 و کاهش ارزش ریال بر اقتصاد که شرایط صادرات IT را با سال های قبل متفاوت کرده است، بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که کاهش ارزش ریال در کنار افزایش نیاز به خدمات و محصولات فناوری اطلاعات در پاندمی کرونا و نیز پساکرونا، بهترین زمان برای صادرات محصولات و خدمات نرم افزاری است.
  • تعداد رکوردها : 65455