آخرین اخبار
   
  62989رکورد در مدت زمان 2.964ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  طبق گزارش محققان ناتو، شبکه های اجتماعی نتوانسته اند از میزان دستکاری و دخالت در پلتفرم های خود بکاهند. این محققان اعلام کردند به سادگی توانسته اند هزاران لایک و اظهار نظر(کامنت) در فیس بوک، توییتر، یوتیوب و اینستاگرام بخرند.
  سازمان امور مالیاتی و بانک مرکزی به منظور مساعدت با صادرکنندگان، توافق کردند کلیه صادرکنندگان سال 97 تا پایان دی ماه سال جاری فرصت داشته باشند برای بهره مندی از معافیت های مالیاتی سال یادشده نسبت به رفع تعهد ارزی و بازگشت ارز حاصل از صادرات مربوطه اقدام کنند.
  فناوران- شمس الله شریعت نژاد نماینده مجلس با بیان اینکه طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس در حال بررسی لست، گفت: معافیت مالیاتی هنرمندان با توجه به لزوم ایجاد عدالت مالیاتی میان مردم عادی و طبقه ای خاص، منطقی نیست.
  رییس کمیسیون اقتصادی اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر لزوم تغییر ترکیب سبد مدیریتی اقتصاد کشور، گفت: با وجود ظرفیت ۵۶ درصدی بخش خصوصی در تولید و تجارت اما ۸۶ درصد سبد مدیریتی اقتصاد در دست بخش خصوصی نیست.
  در حالی که هر سال مراسمی به عنوان صادرکنندگان برتر کشور برگزار می شود، اما گشایش ها و حتی مشوق هایی که وعده داده می شود، به اجرا در نمی آید. این مساله سبب شده است که وزارت کشور بر الزام دستگاه ها به اجرای آیین نامه تشویق صادرکنندگان نمونه تاکید کند.
  توجه به خدمات پس از فروش و ارایه مناسب آن به مشتری ها، یکی از اصل های مهم برنامه راهبردی شرکت هواوی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تلفن هوشمند در جهان است. ارایه خدمات مناسب و استاندارد در ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.
  به نظر می رسد که اندروید ۱۰ به زودی به تعداد بیشتری از گوشی های نوکیا خواهد آمد.
  پیشرفت سال های اخیر در تولید گوشی های هوشمند، این دستگاه ها را به کامپیوترهایی جیبی تبدیل و انسان ها را به طور چشمگیری به خود مشغول کرده است. اما هرچه میزان استفاده از گوشی های هوشمند زیاد شد، به همان میزان نیز صدمات و آسیب های ناشی از کار با این گجت افزایش یافت.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان هزینه ناخواسته رومینگ در شبکه تلفن همراه کشور آذربایجان در تماس های شهروندان ایرانی در مناطق مرزی گفت: تفاهمی کرده بودیم که این تداخل را به حداقل برسانیم تا این هزینه رومینگ ناخواسته به مردم تحمیل نشود.
  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان سال، ۴ برنامه وزارت راه برای کنترل بازار اجاره بها را تشریح کرد.
  • تعداد رکوردها : 62989