آخرین اخبار
   
  63443رکورد در مدت زمان 1.887ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  گوشی های هوشمند مملو از باکتری های خطرناک هستند و می توانند سلامت انسان را به خطر بیندازند، اما یک محافظ گوشی ضد باکتری می تواند این مشکل را برطرف کند.
  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید فروشندگان موبایل باید قیمت کالای خود را براساس نرخ ارز وارداتی در روز ترخیص کالا، تعیین کنند.
  با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک هیات تجاری به نمایشگاه 2020 GSM اعزام می شود. این هیات تجاری با شرکت های متناظر خود جلسات رو در رو هم برگزار می کنند.
  اپل به طور تصادفی اطلاعاتی را در مورد ویژگی های جدید آیفون خود منتشر کرده که نشان می دهد این گوشی دارای حسگر اثرانگشت در زیرنمایشگر و نیز دوربین سلفی جاساز شده جدیدی است.
  شرکت Xenoma لباس خواب هوشمندی را تولید کرده که در عین راحتی و سبکی از بسیاری از امکانات محصولاتی مانند ساعت اپل که افراد مسن حوصله سرو کله زدن با آنها را ندارند، برخوردار است.
  شرکت فضایی خصوصی ایالات متحده اسپیس اکس روز دوشنبه سومین گروه از ماهواره های اینترنتی استارلینک را شامل ۶۰ ماهواره به فضا پرتاب کرد.
  پلیس فدرال آمریکا موسوم با صدور بیانیه ای به شهروندان آمریکایی درباره خرید تلویزیون های هوشمند هشدار داد و اعلام کرد که این تلویزیون ها قادر به جاسوسی و رصد زندگی آنها هستند.
  با ترور سردار سلیمانی و افزایش تنش بین ایران و آمریکا تقاضا برای ارزهای مجازی مانند بیت کوین افزایش یافته و قیمت آن در چند روز اخیر 5 درصد رشد کرده است.
  شرکت سامسونگ جدیدترین سری محصولات خود را شامل مانیتورهای خمیده گیمینگ اودیسه (Odyssey) در نمایشگاه CES 2020 رونمایی کرد.
  در بازار شلوغ ساعت های هوشمند می توان محصولات زیادی را پیدا کرد که مشخصات و اندازه های مختلف دارند. ولی اینکه چه ساعتی برای هر کاربر مناسب تر است، مساله ای که به نیازها و عادت های روزانه هر فرد بستگی دارد. تفاوت های دو محصول رده بالا و جذاب Huawei Watch GT2 که با دو بند متفاوت عرضه شده اند و هر کدام کاربر مخصوص به خود را دارند.
  • تعداد رکوردها : 63443