آخرین اخبار
   
  62879رکورد در مدت زمان 8.392ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  واکاوی یک فاجعه 10 آذر 1398 10:51
  قطعی چند روزه اینترنت یک اتفاق عجیب در کشور بود که تاثیر منفی قابل توجهی بر مردم و کسب و کارها داشته است. اما فارغ از میزان خسارت وارده، بد نیست نگاهی فنی تر به قطعی اینترنت و محدود کردن دسترسی کاربران به آنچه شبکه ملی اطلاعات خوانده می شود، داشته باشیم.
  معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: تلاش ما این است که استارت‎آپ‎ها همانند شرکت‎های دانش بنیان با موانع مالی مواجه نشوند.
  محققان دانشگاه اوزاکا در ژاپن نمایشگری ابداع کرده اند که زیر آن ۶۴ماژول حرارتی قرار دارد و در اثر تماس اثر انگشت چسبنده می شود. این نمایشگر چسبناک به افراد نابینا کمک می کند تصاویر را حس کنند.
  سازمان«حمل ونقل برای لندن»اجازه فعالیت تاکسی اینترنتی اوبر در این شهر را تمدید نکرده است. دلیل این امر نیز وجود خطرات ایمنی و امنیتی برای مسافران اوبر اعلام شده است.
  تولید روبات های منعطف به علت سختی و استحکام فلزات ساده نیست اما ابداع یک ماده فلزی تاشوی جدید انقلابی در این صنعت ایجاد خواهد کرد.
  هواوی ظرف مدت دو ماه بالغ بر هفت میلیون دستگاه گوشی پرچمدار میت ۳۰ فروخته است.
  مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از جریمه ۴ میلیارد ریالی قاچاقچی گوشی تلفن همراه در کازرون خبر داد.
  به نظر می رسد علاقه سلبریتی ها به سرمایه گذاری در امور مختلف رو به افزایش است و جدیدترین نوع سرمایه گذاری نیز به سرمایه گذاری رایان رینولدز بازیگر سرشناس مرتبط است که یک اپراتور موبایل را در ایالات متحده خریداری کرده است.
  عضو هیات مدیره و رئیس کمیسیون نظارت و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل اعلام کرد که مردم می توانند در سامانه ۱۲۴ قیمت واقعی تلفن همراه را مشاهده کنند و اگر در مغازه های فروش موبایل قیمتی را متفاوت با قیمت ارایه شده در سامانه ۱۲۴ دیدند از خرید تلفن همراه صرفنظر کنند.
  فناوران- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ارزیابی بنده از وضعیت فعلی مبارزه با قاچاق کالا مثبت نیست. اگر دستگاه های متولی به وظایف خود درست عمل می کردند، منابع مالی زیادی نصیب کشور می شد. در این صورت اصلا نیازی به سهمیه بندی بنزین برای افزایش درآمد هم نبود.
  • تعداد رکوردها : 62879