آخرین اخبار
   
  66961رکورد در مدت زمان 6.530ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  چین پیش نویس دستورالعملی مخصوص جمع آوری اطلاعات در ۳۸ نوع مختلف از اپلیکیشن را رونمایی کرده است.
  گروه های حامی مصرف کننده در اتحادیه اروپا از شرکت آمریکایی اپل به دلیل ادعاهای گمراه کننده درباره عمر باتری مدل های قدیمتر گوشی آیفون شکایت کرده و خواستار دریافت ۱۸۰ میلیون یورو (۲۱۷ میلیون دلار) خسارت شدند.
  سخنگوی گمرک گفت: در هشت ماهه سال 1399، حدود 7 میلیون و هشتصد هزار دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش یک میلیارد و 198میلیون دلار به صورت تجاری وارد کشور شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از لحاظ تعداد، بیش از 37 درصد رشد را نشان می دهد.
  گزارش های کامل فرآیند برگزاری انتخابات و رخدادهای فنی سامانه رای گیری، توسط «دبیرخانه سازمان نصر استان تهران» و «شرکت همراستا نوآوران سامان» مجری سامانه برخط انتخابات، تهیه و منتشر شد.
  استخراج رمزارزها در کشور از فعالیت های نوپا است و چارچوب حقوقی و قانونی تکامل یافته ای ندارد؛ بنابراین اما و اگرها درباره رسیدگی به دعاوی آن می تواند، زیان سرمایه گذاران را بدنبال داشته باشد.
  کمیسیون های فین تک و تجارت الکترونیک سازمان نصر استان تهران، در بیانیه ای درباره اولتیماتوم اخیر شاپرک در زمینه الزام داشتن پرونده مالیاتی برای استفاده از خدمات پرداخت، اعلام داشته اند که این تصمیم می تواند موانع جدی در شروع کسب وکارهای جدید ایجاد کند و باعث گسترش فضای غیرشفاف و افزایش تراکنش های کارت به کارت شود.
  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای دولت را مکلف به ثبت معاملات متوسط و بزرگ در سامانه ستاد در راستای ساماندهی خریدهای دولتی کردند.
  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این که ارز دولتی تخصیص یافته به واردات داروها باید حذف و حمایت بیمه ای بیشتر شود، گفت: اگر سامانه «تی تک» به طور جامع اجرا و استفاده شود، قاچاق معکوس دارو در کشور ایجاد نخواهد شد.
  دولت هفته گذشته، لایحه بودجه بیست و چهار هزار تریلیون ریالی سال 1400 کل کشور را تقدیم کرد تا در روزهای آینده، مجلس در کمیسیون های تخصصی کار بررسی و چکش کاری و سپس تصویب این لایحه را به انجام برساند. اما وضعیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در این لایحه چگونه است، چه منابعی به آن اختصاص داده شده و دولت چه عوایدی از محل سرویس های فناوری اطلاعات خواهد داشت؟ در ادامه نگاهی به این موارد می اندازیم.
  تیمنیم گبرو (Timnit Gebru) محقق پیشگامی که در زمینه بررسی آثار اجتماعی فناوری فعالیت می کرد و یکی از منتقدان سیاست های گوگل در زمینه تنوع نژادی هم بود، از این شرکت اخراج شد.
  • تعداد رکوردها : 66961