آخرین اخبار
   
  63443رکورد در مدت زمان 8.704ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مدیرعمل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: هیات دولت پیشنهاد شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران مبنی بر صفر شدن نرخ سود بازرگانی ترخیص دائم ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز صنایع داخلی که در نمایشگاه های داخلی به نمایش گذاشته می شوند، را به تصویب رساند.
  شرکت TCL در نمایشگاه 2020 CES از سری جدید گوشی هایش رونمایی و یک مدل تاشو معرفی کرد که قیمت مناسب تری نسبت به گلکسی فولد و میت ایکس دارد.
  فناوران- اینترنت پرسرعت برخی از مشتریان مخابرات منطقه تهران در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل مشکل فنی با اختلال همراه بود، که با اقدامات صورت گرفته رفع مشکل صورت گرفته است.
  مراسم بزرگداشت «شهید حاج قاسم سلیمانی» در حسینیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
  فرماندار تهران گفت: انتخابات الکترونیکی در یکی از مناطق تهران به صورت آزمایشی برگزار می شود.
  عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه سانسورچیان فضای مجازی از جمله اینستاگرام، خود را حامیان جریان آزاد اطلاعات می دانند، گفت: باید تصمیم جدی در برخورد مقتدرانه با این شبکه اتخاذ شود.
  عکس دفترچه بیمه شدگان به صورت الکترونیکی بر روی دفترچه های درمانی چاپ می شود.
  به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس و قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، «مجتمع شورای حل اختلاف ویژه رسیدگی به اختلافات شرکت های دانش بنیان و نخبگان»، نخستین بار در ایران، در پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد.
  رودیداد «با هم 98»، کنفرانس سالانه تخصصی شرکت همکاران سیستم، دیروز با نگاه ویژه به خدمات ابری این شرکت بزرگ نرم افزار ایران، در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد. این رویداد که به جهت نظم برگزاری و ارایه های انجام شده، حرفه ای و در حد نام همکاران سیستم بود؛ خبرهای تازه ای نیز از فعالیت های مشارکتی این شرکت نیز به همراه داشت که در خور توجه بود. همکاران سیستم از طریق این همکاری ها، درهای تازه ای را به روی کسب وکار اصلی اش گشوده و در عین حال با هم افزایی ایجاد شده و با تکیه به توان تخصصی هر دو طرف مشارکت، وارد کسب وکارهای نوی به ویژه در حوزه ارایه خدمات ابری شده است. از جمله خدمات تازه معرفی شده در این رویداد، می توان به افزوده شدن هوشمندی تجاری، CRM و فرابوم به راهکاران ابری همکاران سیستم اشاره کرد. همچنین این شرکت خبر از راه اندازی کسب وکار های جدیدی به نام های «فرسان» و «ابرآمد» داد گزارش رویداد «با هم 98» را در ادامه می خوانید.
  وزیر انرژی آمریکا در پی بالا گرفتن تنش ها میان واشنگتن و تهران، اعلام کرد وزارتخانه وی آماده دفاع در برابر حملات سایبری احتمالی به شبکه نیرو و سایر زیرساخت های کلیدی است.
  • تعداد رکوردها : 63443