آخرین اخبار
   
  65386رکورد در مدت زمان 1.965ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: مجرمان سایبری با ارسال پیامک به شهروندان با مضمون "به این شماره کارت واریز کن" و یا "لطفاً مبلغ رو به این شماره بزن" به راحتی از شهروندان کلاهبرداری می کنند.
  ​این روزها بازار سرمایه به واسطه استقبال مردم برای بهره مندی از فرصت های موجود در این فضا داغ است و سهم برخی از کارگزاری ها مانند آگاه و مفید برای ارایه خدمات به مشتریان بیشتر است که به دنبال این امر شائبه هایی در این باره مطرح شد. در ادامه این گزارش، پاسخی شفاف به مباحث پیش آمده داده شده است.
  متاسفانه با وجود تاکید دولت و هم چنین پایان مهلت قانونی اجرای بند مرتبط با چک الکترونیک در قانون جدید صدور چک در آذرماه 98، بانک مرکزی عملا هیچ تلاشی برای عملیاتی شدن چک الکترونیک نکرده است.
  نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به جهت اینکه بانک اطلاعاتی سامانه املاک و اسکان از قوت کافی برای مالیات ستانی برخوردار باشد، دستگاه های اجرایی مکلف می شوند که اطلاعات مورد نیاز این سامانه را با قید فوریت ارایه کنند.
  معاون وزیر ارتباطات گفت: به نظر می رسد پلیس فتا برای رسیدگی به شکایات حوزه امنیت سایبری نهاد مناسبی نباشد چرا که این حوزه با رفع و رجوع کردن شکایات ساماندهی نمی شود و نیاز به سیاست گذاری دارد.
  آیین نامه اجرایی حمایت از توسعه صادرات نرم افزار و خدمات فناوری اطلاعات که در وزارت ارتباطات و با همکاری کمیسیون فاوای اتاق بازرگانی ایران تهیه و در شورای عالی صادرات نیز به تایید رسیده است، در صف ورود به صحن هیات دولت برای تصویب قرار دارد. اما سازمان نظام صنفی رایانه ای با ایراد اشکالاتی به این آیین نامه، خواستار توقف فرایند تصویب آن در هیات دولت و جایگزینی آن با آیین نامه دیگری است. به همین منظور هم چندی پیش در جلسه مشترکی بین سازمان نصر و دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صمت، این آیین نامه مورد بررسی قرار گرفت.
  معاون بازرسی و رسیدگی تخلفات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان از رسیدگی به پرونده تخلف افزایش قیمت بسته های اینترنتی اپراتورهای تلفن همراه در دادگاه تعزیرات حکومتی خبر داد.
  کمیسیون فدرال ارتباطات ایالات متحده (FCC) پنج شنبه گذشته اعلام کرد که به آمازون برای ساخت سیستم اینترنت ماهواره ای مجوز داده است.
  دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده یک گام دیگر در جنگ اقتصادی با چین پیش گذاشت و اعلام کرد که فعالیت اپلیکیشن تیک تاک را در آمریکا ممنوع خواهد کرد.
  سه جوان به اتهام هک توییتر شناسایی شدند که یکی از آنها، اصالتا ایرانی است.
  • تعداد رکوردها : 65386