آخرین اخبار
   
  65484رکورد در مدت زمان 2.090ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مدیرعامل شرکت مبنا گفت: عده ای مساله وجود الگوریتم خاص در کارگزاری ها و شرکت های OMS را مطرح می کنند که این موضوع صحت ندارد.
  فناوری یا جنگ افزار؟ 19 مرداد 1399 10:50
  درست از روزی که اینترنت در پنتاگون، مقر فرماندهی وزارت دفاع آمریکا راه اندازی شد، بسیاری نسبت به آن بدبین بوده و آن را نوعی جنگ افزار می دانستند.
  از زمانی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در اردیبهشت 97 به صورت یک جانبه از توافق بین المللی برجام خارج شد، بار دیگر نفت خام به عنوان اصلی ترین منبع درآمد کشور مورد شدیدترین تحریم ها قرار گرفت.
  شرکت مخابراتی ام تی ان گفته که در میان مدت سه تا پنج سال آینده قصد خارج شدن از افغانستان و خاورمیانه را دارد.
  دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از افزایش جریمه تخلف از مقررات تعرفه ای دارندگان پروانه سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات خبر داد.
  امروز، 19 مرداد ماه مصادف است با تولد شبکه ارتباطات سیار ایران. شبکه ای که در سال 73 با واگذاری 4 سیم کارت به کارکنان نهاد ریاست جمهوری و نصب 24 سایت BTS در تهران و ظرفیت پذیرش تنها 9 هزار و 200 مشترک، انقلابی در تاریخ ارتباطات کشور را پایه گذاری کرد.
  در یک ساعت گذشته چند بار تلفن همراه خود را برداشتید و به آن نگاه کردید، در ۲۴ ساعت گذشته چطور؟ بنا بر یک پژوهش اخیر، بریتانیایی ها به طور متوسط هر ۱۲ دقیقه یکبار به صفحه موبایل خود نگاه می کنند. آیا شما هم همینطور هستید؟ آیا برای شما هم سخت است که هر چند دقیقه یک بار نگاه نکنید ببینید دوستان در اینستاگرام یا توییتر چه کرده اند؟ آیا به پیام ها و نوتیفیکیشن ها همان لحظه که می رسند جواب می دهید؟
  دور مقدماتی اولین دوره مسابقات ورزش های الکترونیک در رشته FIFA 20 با همکاری مشترک آپارت گیم و بنیاد ملی بازی های رایانه ای، از هفته پایانی مرداد ماه شروع می شود.
  مغز متفکر 17 ساله عامل هک توییتر که بیش از صدهزار دلار از این طریق به جیب زده بود، پیش از این هم مقدار زیادی بیت کوین سرقت کرده بود.
  طبق اسناد شکایت نامه کمیسیون فدرال تجارت آمریکا از توییتر، این شبکه اجتماعی برای سوءاستفاده از اطلاعات کاربران احتمالا باید ۲۵۰ میلیون دلار جریمه پرداخت کند.
  • تعداد رکوردها : 65484