fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
یادداشت سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گفت و گوی سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 273579

گوشی‌هایی که 7 تا 10 میلیون قیمت دارند

راهنمای خرید موبایل در آذرماه

این روزها به دلیل بالا رفتن قیمت ها افراد بسیاری برای خرید گوشی با مشکلات مواجه هستند چرا که تا یکی دو سال پیش گوشی های پرچمدار قیمتی حدود دو تا سه میلیون تومان داشتند اما حالا حتی گوشی اقتصادی در حدود قیمتی دو تا سه میلیون هم وجود ندارد.
undefined

 ساحره چمنی

آی تی من- گوشی های پرچمدار حالا بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان قیمت دارند و گوشی های میان رده به گوشی هایی با بهای حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان اطلاق می شود.

هرچه بودجه خرید بالاتر می رود، حق انتخاب بیشتری برای گوشی وجود دارد.

گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان هم این روزها در رده های میانی جدول قرار می گیرد و برخلاف یکی دو سال پیش که حتی قیمت گوشی های پرچمدار و تازه واردهای بازار هم به این رقم نمی رسید، حالا با این قیمت ها حتی نمی توان سراغ پرچمداران یکی دو سال پیش هم رفت. 

در این گزارش گوشی هایی را معرفی می کنیم که قیمتی بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان دارند.

 سامسونگ
در میان گوشی های سامسونگ که رنج قیمتی ۷ تا ۱۰ میلیون تومان هستند می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

 گلکسی A31
گلکسی A31 یکی از گوشی های امسال سامسونگ است که صفحه نمایش بزرگ ۶.۴ اینچی دارد، از دوربین چهارگانه ۴۸، ۸، ۵ و ۵ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی برخوردار است. 
این گوشی ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد و از باتری ۵ هزار میلی آمپرساعتی بهره می برد.

 قیمت این گوشی در بازار هم اکنون ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

 گلکسی A51
گلکسی A51 نیز صفحه نمایش ۶.۵ اینچی دوربین چهار گانه ۴۸، ۱۲، ۵ و ۵ مگاپیکسلی دارد و از دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی بهره می برد. این گوشی ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد و با قیمت بین ۸ میلیون و ۳۵۰ تا ۹۵۰ بنا به میزان حافظه در بازار معامله می شود.

 گلکسی A50s
گلکسی A50s نمایشگر ۶.۴ اینچی دارد، از دوربین سه گانه ۴۸، ۸ و ۵ مگاپیکسلی بهره می برد و دارای دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی است.

این دستگاه همچنین به ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است که البته نسخه ای از این گوشی هم با رم ۶ گیگابایتی موجود است.

این گوشی هم اکنون با قیمت حدود ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار موجود است.

 گلکسی A80
گلکسی A80 در این رنج از گوشی های سامسونگ از همه گران تر است؛ این گوشی ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

گوشی گلکسی A80 از صفحه نمایش ۶.۷ اینچی، دوربین سه گانه ۴۸، ۸ و دوربین TOF بهره می برد و دارای دوربین سلفی سه گانه پاپ آپ است و از ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد.

 هواوی
در میان محصولات هواوی گوشی ۷ تا ۱۰ میلیون تومانی فقط دو مدل وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

 Y9s
Y9s گوشی هواوی صفحه نمایش ۶.۵۹ اینچی دارد. این گوشی به دوربین سه گانه ۴۸، ۸ و ۲ مگاپیکسلی مجهز شده و از دوربین سلفی پاپ آپ ۱۶ مگاپیکسلی بهره می برد.

حافظه داخلی Y9s هواوی ۱۲۸ گیگابایتی است و ۶ گیگابایت رم دارد.

این گوشی از قیمتی حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برخوردار است.

 نوا 5T
نوا 5T هواوی صفحه نمایش ۶.۲۹ اینچی دارد از دوربین چهارگانه ۴۸، ۱۶، ۲ و ۲ مگاپیکسلی بهره می برد و از دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی برخوردار است.

این گوشی ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد.

نوا 5T هم اکنون با قیمت حدود ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار موجود است.

 شیائومی

 ردمی نوت 9s
ردمی نوت 9s نمایشگر بزرگ ۶.۶۷ اینچی دارد، از ۴ یا ۶ گیگابایت رم پشتیبانی می کند و از حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی بهره می برد.

این گوشی همچنین دوربین ۴ گانه ۴۸، ۸، ۵ و ۳ مگاپیکسلی دارد و از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی بهره می برد.

قیمت این گوشی هم اکنون ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

 ردمی نوت ۹ پرو
ردمی نوت ۹ پرو نیز صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی دارد و از دوربین چهار گانه ۶۴، ۸، ۵ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی برخوردار است.

این گوشی ۶ گیگابایت رم و ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد و قیمت آن بر اساس میزان حافظه از ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متغیر است.

 ردمی نوت ۸ پرو
ردمی نوت ۸ پرو شیائومی نمایشگر ۶.۵۳ اینچی دارد، از دوربین چهارگانه ۶۴، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی بهره می برد و دارای ۶ و ۸ گیگابایت رم است و از ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد و قیمت آن بر اساس میزان حافظه بین ۶ میلوین و ۸۰۰ تا ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان متغیر است.

توجه داشته باشید که قیمت گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان ذکر شده در این مقاله مربوط به اوایل آبان ماه سال ۹۹ است و با توجه به نوسان نرخ ارز این قیمت ها ممکن است تغییر کند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :