fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 270203

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

دادستانی جلوی درج دوباره قیمت در سایت ها را بگیرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: از دادستان به عنوان مدعی العموم انتظار داریم تا به موضوع درج قیمت مسکن و خودرو در سایت ها ورود کرده و جلوی متخلفان را بگیرد تا قیمت سازی نکنند.
undefined

فناوران- رحیم زارع عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس د با اشاره به درج دوباره قیمت های مسکن و خودرو در سایت هایی همچون دیوار گفت: قوه قضائیه باید مانند دفعه قبل به این موضوع ورود کرده و با متخلفان برخورد قاطع انجام دهد.
وی ادامه داد: سودجویان با سوءاستفاده از وضعیت افزایش نرخ ارز و طلا در کشور، بار دیگر قیمت گذاری را در سایت ها آغاز کرده اند که این اقدام روی التهاب بازار مسکن و خودرو و افزایش قیمت ها تاثیرگذار است، اما قوه قضائیه می تواند با چارچوب تعریف شده خود جلوی افزایش قیمت های یک شب را بگیرد.
زارع تاکید کرد: اکنون از دادستان به عنوان مدعی العموم انتظار داریم تا به این موضوع وارد کرده و جلوی سایت دیوار و بقیه سایت های متخلف را بگیرد تا قیمت سازی نکنند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین ضمن تاکید بر ورود تعزیرات برای مقابله با گرانفروشی گفت: تعزیرات وظیفه دارد، در شرایطی که قیمت کالاهای ضروری مردم به صورت لحظه ای افزایش پیدا می کند، بحث نظارت واقعی را تقویت کند.
منبع: خانه ملت


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :