fanavaran
آخرین اخبار
facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی
کد خبر : 748
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1390 23:35

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار:

120 نفر از مشترکان همراه اول ماهانه یک میلیون تومان حرف می زنند

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفـت: بالغ بر 120 نفر از مشترکان دایمی همراه اول در هر ماه بیش از یک میلیون تومان بابت مکالمات و استفاده موبایل خود می پردازند.

خبرگزاری مهر - وحید صدوقی مشترکان دایمی همراه اول را مشترکان با ارزش این اپراتور عنوان کرد که درآمدزایی بالایی برای همراه اول دارند و گفت: بالغ بر 120 نفر از مشترکان دایمی همراه اول ماهانه بالغ بر یک میلیون تومان برای استفاده از موبایل خود هزینه می‌کنند که اینها مشترکان با ارزش همراه اول محسوب شده و سرویس‌های خاصی برایشان ارایه می‌شود.
وی با اشاره به میزان لاوصولی‌های شرکت ارتباطات سیار ایران که حدود 80 تا 90 میلیارد تومان است از کاهش قبوض دارای بدهی مشترکان دایمی خبر داد و گفت: سال گذشته 7 میلیارد تومان و امسال 17 میلیارد تومان از محل خطوط تلفن همراه رشد درآمد داشتیم که این رقم برای استفاده از اینترنت موبایل - GPRS - سال قبل 5 میلیارد تومان بود و امسال 14 میلیارد تومان است.
 مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار طرح‌های تشویقی را از جمله دلایل کاهش قبض‌های پرداخت نشده این اپراتور عنوان کرد و افزود: براساس طرح‌های تشویقی چنانچه مشترکان نسبت به پرداخت به موقع قبوض خود اقدام کنند به آنها جایزه پرداخت می‌شود.
صدوقی با تاکید بر خوش‌حساب بودن مشترکان و غیرحضوری پرداخت کردن قبوض که هم به نفع این شرکت و هم به نفع مشترکان خواهد بود،  بیان کرد: با اجرای طرح‌های تشویقی همراه اول، موارد عمده‌ای از لاوصولی‌های این شرکت که مربوط به عدم پرداخت بدهی از سوی مشترکان بود، وصول شد.
وی با بیان اینکه از سال 89 نرخ پرداخت هزینه قبوض حضوری تقریبا 25 برابر شده است، گفت: هزینه تهیه و توزیع هر قبض تلفن همراه در دو سال گذشته 20 تومان بود که این مبلغ هم اکنون به 500 تومان رسیده است.
مدیرعامل همراه اول عنوان کرد: در سال 87 تنها 600 هزار مشترک دایمی قبوض تلفن همراه خود را به صورت غیرحضوری پرداخت می‌کردند اما بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال جاری بالغ بر 5/8 میلیون نفر صورتحساب خود را به صورت غیرحضوری پرداخت می‌کنند که این به معنای 65 درصد مشترکان دایمی است.
 وی پرداخت غیرحضوری مشترکان را سبب کاهش هزینه‌های تهیه قبوض همراه اول از 500 تومان به 100 تومان عنوان کرد و افزود: صرفه‌جویی در هزینه پرداخت قبوض مشترکان، جوایزی به دنبال خواهد داشت که رقم آن بسیار کمتر از هزینه پرداخت قبوض است.
صدوقی با بیان اینکه جوایز همراه اول موجب ترغیب مشترکان خوش‌حساب، غیرحضوری پرداخت کردن و کاهش هزینه‌ها شده است، تاکید کرد که بخش عمده‌ای از لاوصولی‌های همراه اول به دلیل تعریف این جوایز پرداخت شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :