fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 273532
تاریخ انتشار : 9 آذر 1399 11:37

ابلاغ شیوه نامه فعالیت شهرک های صنعتی در شرایط کرونا

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در اطلاعیه ای، شیوه نامه فعالیت در شرایط کرونا را صادر کرد.
undefined

فناوران - در این اطلاعیه آمده است: پیرو بخشنامه های قبلی سازمان اداری و استخدامی کشور و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت کرونا به منظور اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرهای کشور به آگاهی می رساند، با توجه به دستور ریاست جمهوری و به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری، در هفته پیش رو نحوه فعالیت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و شرکت های تابعه واقع در شهرهای با شرایط هشدار قرمز بدین شرح است:

1- حضور کارکنانی که به تشخیص سرپرست، معاونان و مدیران مستقل سازمان و مدیران عامل شرکت های تابعه ضروری می باشد، حداکثر تا میزان یک چهارم مجاز خواهد بود و این کاهش نیروی انسانی شامل همه کارکنان شاغل با هرگونه قرارداد همکاری است. همچنین تعیین جانشین در زمان عدم حضور معاونان سازمان و شرکت های تابعه حداکثر به مدت یک روز در هفته ضروری است.

2- ضرورت حضور هر یک از کارکنان، یک روز قبل از طریق معاونت یا مدیریت مرتبط به آنان اطلاع رسانی خواهد شد؛ لذا ضروری است کارکنان در طول هفته پیش رو در دسترس باشند. ضمناً سایر کارکنان موظف اند با هماهنگی و نظارت مدیران مربوطه، با استفاده از زیرساخت های ایجاد شده برای انجام وظایف از منزل (دورکاری)، نسبت به انجام وظایف و ماموریت های اصلی دستگاه و ارایه خدمات به متقاضیان اقدام کنند.

3- در تمامی وضعیت های سه گانه شرایط هشدار، جلسات داوری و مأموریت های اداری غیرضروری همچنان لغو و معاونان و مدیران مستقل سازمان و مدیران عامل شرکت های تابعه موظفند از اعزام کارکنان خود به مأموریت های اداری غیرضروری خودداری کنند. در موارد ضروری نیز جلسات به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهد شد.

4- از تمامی متقاضیان و طرفین قرارداد شرکت های تابعه درخواست می شود امور اداری و مراجعات حضوری خود را به تعویق بیاندازند تا زنجیره شیوع بیماری قطع شود.

5- جریان فعالیت واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تابعه قابل تعطیل نبوده و کماکان و بدون وقفه تداوم می یابد. ضمناً حضور مدیران و نمایندگان شرکت های تابعه، مدیران عامل شرکت های خدماتی و HSEE به منظور پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی بخش های زیرساخت، تولید و خدمات اضطراری در شهرک ها و نواحی صنعتی الزامی است.

بدیهی است، در صورت اخذ هرگونه تصمیم جدید از سوی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت کرونا، موارد اطلاع رسانی خواهد شد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :