fanavaran
آخرین اخبار
سرویس های خبری
پربیننده ترین خبرهای سرویس
یادداشت سرویس
اخبار برگزیده سرویس
گفت و گوی سرویس
گزارش سرویس
{#foreach $T.table as record}{#/for}
کد خبر : 264049
تاریخ انتشار : 20 آذر 1398 13:21

آغاز از سال 2021 با MLB The Show

برنامه سونی برای انتشار بازی های پلی استیشن روی کنسول های دیگر

دوشنبه گذشته، شرکت سونی و سازمان لیگ بیسبال آمریکا در بیانیه مشترکی، ضمن اعلام اینکه مجوز مشترک انتشار بازی شبیه سازی بیسبال MLB The Show تا اطلاع ثانوی دارای اعتبار خواهد بود، تایید کردند که این سری بازی ها از سال 2021 میلادی، علاوه بر پلی استیشن، برای سایر کنسول های بازی نیز منتشر خواهد شد.
undefined

آی تی من- عرضه سری بازی های MLB از سال 1998منحصرا برای کنسول بازی پلی استیشن -1 با نام MLB 98 آغاز شد و تا کنون، هر سال نسخه های آن عرضه شده است و حالا قرار است که این بازی از انحصار پلی استیشن درآید. البته هنوز اعلام نشده که این بازی برای کدام پلتفرم ها عرضه خواهد شد. ضمنا سونی نگفته که آیا سیاست مشابهی را نیز برای سایر بازی های انحصاری پلی استیشن اجرا خواهد کرد یا نه. بر خلاف سونی، مایکروسافت که با اکس باکس در بازار کنسول های بازی رقیب اصلی محسوب می شود، چندسالی است که به انتشار بازی های چند کنسوله روی آورده است. این رویکرد با انتشار بازی ماینکرافت آغاز شد. استراتژی انتشار بازی های چند کنسوله مایکروسافت اما در سال جاری میلادی با رونمایی از بازی های cuphead و Ori and the Blind Forest برای کنسول نینتندو سوییچ، شکل جدی تری به خود گرفت.
گمانه زنی ها حاکی از این است که بازی MLB The Show نیز برای کنسول سوییچ منتشر خواهد شد؛ زیرا دو روز پیش، نینتندو با انتشار توییتی، اعلام کرد که خبرهای جذابی درباره این بازی در راه است. اما سوال اینجاست که آیا سونی این بازی را برای اکس باکس نیز عرضه خواهد کرد و آیا این بازی روی سرویس استادیای گوگل خواهد آمد یا نه؟


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :