آخرین اخبار
   
  64990رکورد در مدت زمان 12.35ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  تعدادی از شرکت های بزرگ فناوری آمریکا شامل فیس بوک، گوگل، مایکروسافت و غیره شکایتی را با همراهی اتاق بازرگانی آمریکا تقدیم دادگاه کرده اند تا ترامپ مجبور شود قانون جدید ویزای خود را لغو کند.
  بر اساس جزییات بسته جدید سیاستی برگشت ارز صادرات، تولیدکنندگان موظفند جهت ورود کالا اقدام به ثبت آماری از محل ورود موقت در سامانه جامع تجارت کنند.
  معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: نبود زیر ساخت الکترونیک و ضعف دولت الکترونیک باعث شد مردم بیشتر به خیابان بیایند و درگیر ویروس کووید ۱۹ شوند.
  رییس سازمان خصوصی سازی گفت: سامانه هوشمند صدور و پیگیری مجوز های الکترونیک طراحی شده و به زودی رونمایی می شود.
  سازمان بورس با هدف تسریع در توسعه سامانه های نرم افزاری و حمایت از شرکت های دانش بنیان، بخشی از فعالیت های مربوط به تحلیل و تولید سامانه های نرم افزاری را برون سپاری می کند.
  مدیرعامل شرکت جیرینگ با بیان اینکه اختلالی در سامانه استعلام چک به وجود نیامده است، گفت: براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، کاربران قبل از استعلام چک باید کیف پول الکترونیک خود را شارژ کنند؛ در غیر این صورت امکان استعلام وجود ندارد.
  سازمان برنامه و بودجه آیین نامه اجرایی «ثبت و به روز رسانی اطلاعات و پرداخت ها به کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی در سامانه کارمند ایران و سامانه ثبت حقوق و مزایا» را به هیات دولت ارایه کرد.
  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه در حوزه فضای مجازی با سرعت و کیفیت به جمع بندی خواهیم رسید، گفت: در نشست امروز کمیسیون مقرر شد نقشه راهی را بر اساس اولویت ها در حوزه تقنین و نظارت برای مدیریت فضای مجازی تدوین کنیم.
  رییس پلیس فتا استان البرز گفت: اعضای باند سازمان یافته کلاهبرداری اینترنتی با اعتراف به 8 فقره کلاهبرداری به ارزش 3 میلیارد ریال دستگیر شدند.
  بررسی جزئیات طرح مجلس برای افزایش نرخ مالیات برخانه های خالی نشان می دهد، یکی از اهداف اصلی این طرح در کنار افزایش بازدارندگی، فراهم آوردن شرایط برای تکمیل هرچه سریع تر سامانه املاک به عنوان زمینه اجرای این مالیات است.
  • تعداد رکوردها : 64990