آخرین اخبار
   
  60911رکورد در مدت زمان 3.556ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  طبق اعلام وزیر صنعت، معدن و تجارت از نیمه سال ۹۷ به بعد ۳۴۱ واحد موفق به اخذ مجوز و تبدیل به واحد دانش بنیان شدند.
  فناوران- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حکمی سجاد بنابی را به مدت دو سال به سمت نایب رییسی هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.
  سخنگوی شورای نگهبان شروط این شورا برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت الکترونیکی را اعلام کرد.
  آزمون های مدرسه طبق روال پیش نمی رود؟ خوب این برای هر کسی می تواند اتفاق بیفتد. خیلی از کسانی که در این آزمون ها موفق نمی شوند خودشان را جمع و جور می کنند و آزمون را دوباره می دهند و یا هدفشان را به طور کلی تغییر می دهند. اما در برخی موارد معدود، دانش آموزان ممکن است وسوسه شوند که برای رسیدن به موفقیت راه های رایج را دور زده و دست به تخلف بزنند. در طول سال ها، صنعتی زیرزمینی حول محور همین وسوسه شکل گرفته و همچنان در حال رشد است. در این صنعت، تالارهای گفت وگو و ویدیوهای آموزشی وجود دارد که در آن ها مطالب مختلفی آموزش داده می شود: از هک کردن سیستم مدرسه گرفته تا گواهی نامه های تقلبی و دیپلم های جعلی که در بازار سیاه به فروش گذاشته می شوند. در این گزارش قصد داریم کمی بیشتر به این فضا بپردازیم و در نهایت، راهکاری برای مقابله با این اقدامات ارائه کنیم.
  رییس اتحادیه موبایل فروشان مشهد گفت: ارز حدود ۱۰ درصد کاهش داشته و ما هم در موبایل با کاهش قیمت روبه رو شدیم، اگر ارز ۵۰ درصد هم کاهش داشته باشد، ما ۵۰ درصد در قیمت موبایل کاهش داریم.
  دادستانی یزد در خصوص خرید و فروش دستگاه های تولید ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و استفاده از برق عمومی و صنعتی جهت این گونه فعالیت ها هشدار داد.
  مدیرعامل رایتل در گزارشی به هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از رشد ۱۸ درصدی درآمد رایتل در ۶ ماه اخیر خبر داد.
  استقرار برنامه پرونده الکترونیکی سلامت در کشور روز گذشته با دستور حسن روحانی رییس جمهور آغاز شد.
  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اجلاس وزرای ارتباطات کشورهای آسیا و اقیانوسیه تاکید کرد: هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند اطمینان و اعتماد را در فضای مجازی ایجاد کند.
  پروانه سلحشوری نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار ورود دولت و مجلس به مساله قانون گذاری تاکسی های اینترنتی شد و از ورود کمیسیون اجتماعی مجلس به حوزه نظارت بر تاکسی های اینترنتی خبر داد.
  • تعداد رکوردها : 60911