آخرین اخبار
   
  64985رکورد در مدت زمان 2.137ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  مدیرعامل شرکت جیرینگ با بیان اینکه اختلالی در سامانه استعلام چک به وجود نیامده است، گفت: براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، کاربران قبل از استعلام چک باید کیف پول الکترونیک خود را شارژ کنند؛ در غیر این صورت امکان استعلام وجود ندارد.
  سازمان برنامه و بودجه آیین نامه اجرایی «ثبت و به روز رسانی اطلاعات و پرداخت ها به کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی در سامانه کارمند ایران و سامانه ثبت حقوق و مزایا» را به هیات دولت ارایه کرد.
  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه در حوزه فضای مجازی با سرعت و کیفیت به جمع بندی خواهیم رسید، گفت: در نشست امروز کمیسیون مقرر شد نقشه راهی را بر اساس اولویت ها در حوزه تقنین و نظارت برای مدیریت فضای مجازی تدوین کنیم.
  رییس پلیس فتا استان البرز گفت: اعضای باند سازمان یافته کلاهبرداری اینترنتی با اعتراف به 8 فقره کلاهبرداری به ارزش 3 میلیارد ریال دستگیر شدند.
  بررسی جزئیات طرح مجلس برای افزایش نرخ مالیات برخانه های خالی نشان می دهد، یکی از اهداف اصلی این طرح در کنار افزایش بازدارندگی، فراهم آوردن شرایط برای تکمیل هرچه سریع تر سامانه املاک به عنوان زمینه اجرای این مالیات است.
  مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: ۳۴۰۰۰ صندوق رای الکترونیک توسط وزارت کشور و با همکاری سازمان برنامه و بودجه و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ساخته شده است.
  مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه ارتقای سرویس اینترنت خانگی ADSL و تغییر آن به VDSL نیازمند سرمایه گذاری وسیعی است، گفت: سعی می کنیم تا پایان امسال کلانشهرها و شهرهای بزرگ کشور، تحت پوشش نسل جدید اینترنت خانگی (VDSL) قرار گیرند.
  شامگاه روز سیزدهم ژوییه 2013، چند ساعت پس از آنکه جورج زیمرمن (George Zimmerman) از اتهام شلیک منجر به قتل تریون مارتین (Trayvon Martin) 17 ساله تبرئه شد، آلیشیا گارتزا (Alicia Garza) وارد حساب کاربری فیس بوک خود شد و عبارتی را در قالب هشتگ نوشت که دنیا را تغییر داد: #blacklivesmatter
  وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر مردم در پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه ها اهمال و کم کاری کنند، سرمایه گذار نمی تواند اقساط خود را پرداخت کند و ممکن است ما هم از الکترونیکی کردن بقیه آزادراه ها منصرف شویم و به مدل نقدی برگردانیم.
  نماینده مردم در مجلس یازدهم، با تأکید بر اینکه نمایندگان مردم به اهمیت استراتژیک فضای مجازی پی بردند، از سر و سامان گرفتن پیام رسان های فضای مجازی خبر داد.
  • تعداد رکوردها : 64985