آخرین اخبار
   
  66052رکورد در مدت زمان 2.776ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  وزارت دادگستری آمریکا پیشنهادی را در خصوص بازبینی قانون مصونیت حقوقی پلتفرم های آنلاین مانند گوگل به کنگره ارایه کرد.
  شرکت هواوی در رویداد2020 HDC از آخرین ساعت هوشمند خود با نام Huawei Watch GT 2 Pro رونمایی کرد. این ساعت هوشمند در قالب یک بدنه تیتانیومی ارایه می شود و فناوری شارژ بی سیم Qi دارد. این ساعت هوشمند در ماه جاری میلادی در اروپا عرضه شده است.
  شرکت کوالکوم از تولید تراشه جدید میان بردی خبر داده که از هوش مصنوعی برای افزایش کیفیت تماس های صوتی و افزایش وضوح آن استفاده می کند.
  به تازگی اپلیکیشنی به نام پیانو پرو عرضه شده که از طریق 20 درس آموزشی تعاملی و امکانات مختلف دیگر به افراد پیانو زدن را از راه دور آموزش می دهد.
  بانک مرکزی اعلام کرد: اسامی ۱۰۳۳ صادر کننده که مانده تعهد آنها جمعا به مبلغ ۴.۹ میلیارد یورو است، برای قوه قضاییه ارسال شده است.
  رییس اتاق سمنان می گوید: اتاق های بازرگانی خارج از ضوابط برای هیچ کس کارت صادر نکرده است و اگر کارتی صادرشده، قطعاً بازنگری و تأیید نهایی کارت ها با دستگاه حاکمیتی بوده است. اگر قوانین و مقررات صحیح در حوزه صدور کارت های بازرگانی تدوین شود و نظارت به موقع انجام بگیرد، با هیچ مشکلی در حوزه تجارت خارجی مواجه نخواهیم بود.
  تعیین دانش بنیان بودن یک محصول و خدمت عرضه شده، یکی از وظایف انجام گرفته توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. این معاونت محصولات دانش بنیان را در هفت سطح تقسیم بندی می کند و هر ساله با کمک خبرگان دانشگاه و صنعت با توجه به نیاز کشور فهرست های به روز تری از محصولات و خدمات دانش بنیان ارایه می کند.
  محمدجواد آذری جهرمی در توییتر نوشت: در شرایط کرونا و برای حمایت از آموزش مجازی کارآمد ، هدیه ناقابلی برای استادان دانشگاه های کل کشور آماده کرده ایم.
  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: همکاری اپراتور ها برای رفع مشکل اینترنت دانشجویان ضعیف بوده و انتظار داریم این همکاری تا حدودی تقویت شود.
  با آغاز سال تحصیلی 1400-1399 و ادامه همه گیری کرونا، بسیاری از مدارس کشور فعالیت خود را به شکل غیرحضوری و با استفاده از زیرساخت های آموزش از راه دور، آغاز کرده اند. با توجه به نیاز به استفاده از اینترنت در این فرایند، شاتل موبایل علاوه بر دومین دوره اعطای بسته اینترنت سه ماهه به معلمان گرانقدر، استفاده از اپلیکیشن تعاملی شاد (شبکه آموزشی دانش آموزان) را هم برای تمامی مشترکان سیم کارت های خود، رایگان کرده است.
  • تعداد رکوردها : 66052