آخرین اخبار
   
  66045رکورد در مدت زمان 2.823ثانیه
  عبارت مورد جستجو :
  محمدجواد آذری جهرمی در توییتر نوشت: در شرایط کرونا و برای حمایت از آموزش مجازی کارآمد ، هدیه ناقابلی برای استادان دانشگاه های کل کشور آماده کرده ایم.
  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: همکاری اپراتور ها برای رفع مشکل اینترنت دانشجویان ضعیف بوده و انتظار داریم این همکاری تا حدودی تقویت شود.
  با آغاز سال تحصیلی 1400-1399 و ادامه همه گیری کرونا، بسیاری از مدارس کشور فعالیت خود را به شکل غیرحضوری و با استفاده از زیرساخت های آموزش از راه دور، آغاز کرده اند. با توجه به نیاز به استفاده از اینترنت در این فرایند، شاتل موبایل علاوه بر دومین دوره اعطای بسته اینترنت سه ماهه به معلمان گرانقدر، استفاده از اپلیکیشن تعاملی شاد (شبکه آموزشی دانش آموزان) را هم برای تمامی مشترکان سیم کارت های خود، رایگان کرده است.
  در پی وقوع زلزلۀ ۵.۲ ریشتریِ مراوه تپه در استان گلستان، شبکۀ ایرانسل کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است.
  نحوه و چگونگی دریافت API سامانه اِمتا توسط کسب و کارهای مشمول ابلاغیه معاونت دادستانی کل کشور در امور فضای مجازی اعلام شد.
  با افزایش ظرفیت ها در نسخه جدید شبکه آموزشی دانش آموز(شاد)، امکان دریافت برنامه های زنده شبکه «شاد» از تلویزیون اینترنتی شاد نما با دسترسی کاربران به اینترنت در شبکه شاد فراهم شد.
  مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب شرق از رفع ۸۶ مورد تداخل مرزی فرکانسی در نواحی آبی جنوب کشور در طول شش ماهه اول سال ۹۹ خبر داد.
  رییس سازمان پدافند غیرعامل با تاکید بر اینکه هدف از «شبکه ملی اطلاعات» جایگزینی به عنوان اینترنت جهانی نیست، گفت: ما برای استقرار کامل شبکه ملی اطلاعات نیازمند یک فهم مشترک از موضوع هستیم.
  عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی با بیان سرعت پیشرفت پایین شبکه ملی اطلاعات گفت: نظارت مرکز ملی فضای مجازی بر این پروژه اعمال نمی شود.
  طی هفته گذشته در پی افزایش قیمت گوشی و مشکلاتی که در زمینه واردات به وجود آمده، دوباره موضوع تولید داخلی گوشی مطرح شده است.
  • تعداد رکوردها : 66045