آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216714
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1396 11:26
تعداد بازدید : 5146

بعد از شایعه خرید اسنپ چت

گوگل دنبال ابزاری شبیه دیسکاور اسنپ چت است

بعد از اینکه شایعات خرید اسنپ چت از سوی گوگل داغ شد، خبر پروژه جدید گوگل برای راه اندازی ابزاری شبیه به یکی از سرویس های اسنپ چت نشان دهنده عزم این کمپانی برای ورودی دوباره به دنیای رسانه های اجتماعی است.

فناوران - چندی پیش خبر پیشنهاد 30 میلیارد دلاری گوگل به اسنپ چت در رسانه ها منتشر شد. این خبر از سوی هیچ کدام از کمپانی ها تایید نشد و به عنوان شایعه داغ بر سر زبان ها افتاد. حالا تازه ترین خبرها نشان می دهد گوگل در حال توسعه پلات فرمی است که به شرکت های رسانه ای اجازه می دهد محتوایی مشابه پلات فرم دیسکاور اسنپ چت توسعه دهند. پروژه گوگل، استمپ (Stamp) نامیده می شود و هنوز در مراحل ابتدایی توسعه است. دیسکاور اسنپ چت به کاربران اجازه می دهد تصاویر و متون را با ویدیوها ترکیب کنند و تنها با یک لمس به خبر یا تبلیغ بعدی بروند. گفته می شود گوگل در حال مذاکره با شرکت های رسانه ای همچون تایم وارنر، سی ان ان، نیویورک تایمز و واشنگتن پست است تا آن ها را به مشارکت در این پروژه ترغیب کند. مسوولان کمپانی گوگل اعلام کرده اند در حال حاضر چیزی برای گفتن نداریم، اما امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم در این باره صحبت کنیم.
پیش از این کمپانی اسنپ آی ان سی که سازنده اپلیکیشن اسنپ چت است، اعلام کرده بود از سوی فیس بوک پیشنهاد 3 میلیارد دلاری برای خرید اسنپ چت دریافت کرده است. اما آخرین پیشنهاد که شایعه شده اوایل سال 2016 از سوی گوگل به این شرکت ارایه شده، خرید 30 میلیارد دلاری اسنپ چت بوده است. 
سهام اسنپ در حال حاضر با مبلغ ۱۲/۵ دلار خرید و فروش می شود و ارزش کلی این شرکت هم اکنون ۱۴ میلیارد دلار است. این در حالی است که هنگام ورود به بازار بورس ارزش این شرکت 24 میلیارد برآورد شده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :