آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226281
تاریخ انتشار : 11 آذر 1396 9:10
تعداد بازدید : 5473

ساخت یک دوربین ضدلرزش

دوربین جدیدی به بازار عرضه شده است که به صورت کامل ضد لرزش است. این دوربین که گیمبال کم نام دارد با استفاده از پایه تراز نگه دارنده برای تصویربرداری روی اجسام متحرک مانند دوچرخه های کوهستان طراحی شده است.

ایسنا – بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت گیزمگ، تا به حال تعداد زیادی از ابداعات برای ثابت ماندن دوربین که کمک می کند تا لرزش ها گرفته شود، مانند GoPros به کار گرفته شده است.
اما گیمبال کم کمی متفاوت است. این یک دوربین فشرده ویدیویی با کیفیت فیلمبرداری 4K و با سرعت تصویربرداری 30 فریم بر ثانیه است که دارای یک تراز تثبیت کننده سه جهته در درون خود است.
با وجود این تراز داخل گیمبال کم دیگر به هیچ تثبیت کننده دیگری مورد نیاز نیست.
این دوربین همراه با تراز مکانیکی 170 گرم وزن دارد و به صورت دیجیتالی با استفاده از نرم افزار یکپارچه، لرزش ها را می گیرد.
لنز عریض 170 درجه ای که دارای زاویه دید گسترده ای است، کمک می کند تا همه تصاویر صاف باشد.دکمه های کنترل ساده و صفحه نمایش 5/1 اینچ بر روی دوربین وجود دارد، ضمن اینکه می توان آن را از راه دور از طریق یک اپلیکیشن iOS یا آندرویید کنترل کرد.
از این برنامه همچنین برای تغییر تنظیمات و انتقال بین حالت های عملیاتی می توان استفاده کرد.
گیمبال کم دارای وضوح 16 مگاپیکسل است و با یک بار شارژ باتری می توان دو ساعت از آن استفاده کرد.
گفتنی است که این دوربین داخل یک قاب ضد آب قرار گرفته است. البته این بدان معنی است که شما می توانید آن را زیر بارش استفاده کرده یا در آب فرو ببرید اما نباید از آن در غواصی یا چیزی شبیه آن استفاده کرد.این دوربین در زمان عرضه 399 دلار قیمت خواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :