آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231841
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1396 8:6
تعداد بازدید : 750

مدیرعامل شرکت مخابرات در دیدارهای جداگانه‌ای وعده داد:

تامین تجهیزات از داخل و تعامل با FCPها

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در دیدارهایی جداگانه با نمایندگان اپراتورهای FCP و مدیران سندیکای صنعت مخابرات ایران دیدار کرد.

فناوران - توجه به ساخت داخل و همچنین تعامل با FCPها از جمله شرط ها و انتظارات وزیر ارتباطات برای مدیرعامل جدید شرکت مخابرات بوده است. از همین رو هم مجید صدری در نخستین روزهای فعالیت خود به عنوان مدیرعامل بزرگ ترین اپراتور ارتباطی کشور، با مدیران اتحادیه فناوران رایانه تهران و همچنین سندیکای صنعت مخابرات ایران دیدار کرد.
او در گام بعد جلسه ای مشترکی با FCPها برگزار کرد تا زمینه های تعامل هرچه بیشتر را فراهم کند.
براساس گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات، مجید صدری درنشست با مدیران شرکت های FCP با تاکید بر تعامل روزافزون با اپراتورهای ارتباطاتی کشور گفت: صنعت مخابرات به اندازه ای پیشتاز است که تمام بازیگران این عرصه می توانند با گسترش سرویس ها، بهترین خدمات را در بازار رقابتی به مشتریان ارایه دهند.
صدری با بیان اینکه یک پروژه «برد – برد» را با شرکت های FCP پیش خواهیم برد که نفع آن به تمام مشتریان می رسد گفت: شرکت مخابرات علاوه بر بحث های خرده فروشی، عمده فروشی را نیز به عنوان یکی از مهم ترین مسوولیت های شرکت دانسته که در این راستا با هم افزایی با شرکت های همکار، آماده ارایه تمام ظرفیت های قابل ارایه مخابرات به FCPها هستیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات با تاکید براین که تعداد مشترکان تلفن ثابت و فاصله زیاد این تعداد با تعداد مشتریان اینترنت ثابت، بهترین ظرفیت برای گسترش بازار و ارایه دیتای پرسرعت به مشتریان در سراسر کشور است گفت: افزایش تعداد مشتریان و رشد روز افزون بازار ICT در تحقق اقتصاد مقاومتی، رشد استارتاپ ها و اشتغال زایی در سطح جامعه موثر است. براین اساس ما آمادگی داریم تا با تمام شرکت های FCP به منظور توسعه بازار ارتباطات کشور همکاری کنیم.
وی با بیان اینکه توسعه بخش دیتا در اقصی نقاط کشور یک کار ملی است تا در نتیجه، سهم دسترسی مشتریان در سراسر کشور به میزان قابل قبولی افزایش یابد، گفت: ارایه سرویس های نوین ارتباطی از جمله ویدئو درخواستی، به همراه افزایش کیفیت خطوط ADSL از مهمترین راهکارهای افزایش سوددهی بخش ارتباطات ثابت کشور است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: در بخش توسعه فیبرنوری و ارایه سرویس های مبتنی بر شبکه دسترسی به اینترنت پرسرعت، آماده همکاری همه جانبه با تمام شرکت های FCP هستیم.
 افزایش سهم بازار دیتای کشور با همراهی صنایع داخلی
مدیرعامل شرکت مخابرات همچنین در دیدار با اعضای هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران گفت: بازار دیتای کنونی مخابرات قابل  گسترش روزافزون است و در این روند، به توان فنی صنایع کشور اتکا داریم.
صدری افزود: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و درون زا، به دنبال تعامل با بخش خصوصی از جمله سندیکای مخابرات به عنوان یکی از بازیگران مهم  ICT کشور هستیم.
وی گفت: اولویت در توسعه و نگهداری با شرکت های داخلی و توجه به توان فنی داخل است؛ بدین منظور از حداکثر توان فنی تولید داخلی با یک نقشه راه مشخص در بخش های تامین تجهیزات  و پشتیبانی استفاده خواهیم کرد.
وی ادامه داد: بازار مخابراتی کشور بسیار گسترده است و در ضمن قائل بودن به حفظ یکپارچگی شبکه و مدیریت، از توان داخلی تولید کنندگان تجهیزات مخابراتی و بخش خصوصی استفاده می کنیم.
مدیر عامل شرکت مخابرات تاکید کرد: مسیر مشخص ما، همکاری با تمام رقبا، تامین کنندگان، مشارکت کنندگان و نهادهای تاثیرگذار حوزه مخابرات و ارتباطات کشور است.
مدیران سندیکای مخابرات نیز با تاکید بر لزوم تعامل دو جانبه و شفاف سازی فرایندها در همکاری با شرکت مخابرات ایران اعلام کردند: طراحی نقشه راهی برای تامین تجهیزات مورد نیاز در سراسر کشور و استفاده از پتانسیل موجود در سندیکای مخابرات، منجر به هم افزایی در تولید داخلی و افزایش اشتغال زایی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :