آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239032
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1397 10:9
تعداد بازدید : 4135

سرویس جدید موزیک یوتیوب راه اندازی می شود

گوگل خبر از راه اندازی چند سرویس جدید در یوتیوب داده است. سرویس جدید موزیک گوگل در یوتیوب به زودی برای کاربران کشورهای اتریش، کانادا، دانمارک، فنلاند، آلمان، ایرلند، ایتالیا، نروژ، روسیه، اسپانیا و بریتانیا راه اندازی می شود. با راه اندازی این سرویس، گوگل پلی موزیک متوقف می شود. در کنار دو سرویس یوتیوب موزیک پریمیوم و یوتیوب پریمیوم، یوتیوب موزیک نیز با نمایش تبلیغات به صورت رایگان در اختیار کاربران خواهد بود. یوتیوب پریمیوم علاوه بر امکان گوش دادن به موسیقی، قابلیت هایی نظیر تماشای ویدیو بدون نمایش تبلیغات و در اختیار داشتن یوتیوب رد را فراهم می کند.

این برای چندمین بار است که یوتیوب سرویس موزیک معرفی می کند. گوگل در سال ۲۰۱۴ یوتیوب موزیک کی را رونمایی کرد که در واقع یک سرویس استریم اشتراکی بود. ولی این سرویس هیچ گاه در اختیار عموم کاربران قرار نگرفت. در سال ۲۰۱۵ سرویس یوتیوب موزیک رونمایی شد. گوگل یک ماه پس از عرضه سرویس یوتیوب موزیک، یوتیوب رد را رونمایی کرد.
یوتیوب بیش از ۱.۸ میلیارد حساب کاربری فعال ماهیانه دارد و موزیک ویدیو ها بخش بزرگی از ویدیوهای پربازدید یوتیوب را به خود اختصاص داده اند. گوگل سرویس یوتیوب موزیک را این هفته برای همه کاربران رونمایی می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :