آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239033
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1397 10:14
تعداد بازدید : 5273

سرویس بلاکچین آمازون طراحی شد

آمازون با طراحی سرویس جدیدی وارد دنیای بلاکچین می شود. سرویس بلاکچین جدید آمازون با نام Blockchain Templates برای رقابت با سرویس های مشابه مانند شرکت های اُراکل و آی بی ام توسعه یافته است.

این اقدام آمازون نشان دهنده عزم جدی آن برای ورود به عرصه تکنولوژی بلاکچین است. در پستی که در وبلاگ آمازون منتشر شده، جف بارمدیر AWS نوشته:  آنچه من در برخورد با افراد مختلف و بررسی عقاید و نظرات آن ها در خصوص مبانی پایه بلاکچین به آن رسیده ام، این است که برخی افراد فناوری بلا چین را ابزاری برای ایجاد نظام پولی جدید و راهی برای ترمیم پرداخت های بین الملل و برخی دیگر آن را یک منبع منسجم و تغییرناپذیر می دانند که می تواند در بسیاری از موارد از جمله سرمایه گذاری های عظیم و عمده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گیرد. در هر صورت استفاده از فناوری بلاکچین می تواند امکانات جذاب و قابلیت های زیادی در اختیار استفاده کنندگان این فناوری قرار دهد؛ در حال حاضر ما در تلاش برای کمک به مشتریان خود هستیم تا آن ها بتوانند بیشترین استفاده و سود را از آن ببرند.
سرویس بلاک چین جدید آمازون به مشتریان این شرکت امکان می دهد تا با سرعت بیشتری روی اپلیکیشن های بلاکچین مبتنی بر شبکه های اتریوم یا هایپرلجر فابریک کار کنند. آمازون این سرویس را درست ۶ ماه بعد از رونمایی سرویس رایانش ابری شرکت اُراکل مبتنی بر پروژه متن باز هایپرلجر فابریک (که بخشی از پروژه اُراکل اُپن ورلد بود) و یک سال پس از ارایه سرویس بلاک چین مبتنی بر هایپرلجر فابریکِ شرکت آی بی ام، ارایه کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :