آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240406
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397 12:33
تعداد بازدید : 4226

تغییرات جدید توییتر در راه است

سرویس اعلام هشدار توییتر به زودی تغییر خواهد کرد.

فناوران- کمپانی توییتر در آغاز بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان که مخاطبان بسیاری را به سمتش سرازیر می کند خبر از اعمال تغییراتی در سیستم اعلام هشدار (نوتیفیکیشن) این شبکه اجتماعی روی موبایل‎ ها داد. به نظر می رسد توییتر قصد دارد با این تغییر به کاربران بیش از گذشته امکان شخصی سازی اعلام هشدارها را بدهد. 
در حال حاضر توییتر سرویساعلام هشدار اخبار جدید را برای علاقه مندان به پیگیری رویدادهای داغ روز فعال نگه می دارد. اما قرار است به زودی، این اعلام هشدارها برای هر فرد شخصی سازی شود تا کاربران تجربه بهتری از مرور اخبار مورد علاقه خود در محیط توییتر داشته باشند.
سرویس اعلام هشدار جدید بسته به حساب های کاربری مورد علاقه کاربران که آنها را پیگیری می کنند و چیزهایی که در موردشان توییت می کنند شخصی سازی می شود. وقتی یکی از آن ها برایتان ارسال شد، کافیست لمسش کنید تا صفحه ای حاوی توییت های مشابه و ویدیوهای مرتبط با آن خبر برایتان به نمایش درآید.
همچنین رویدادهای مرتبط در بالاترین قسمت تایم لاین کاربران نمایش داده می شوند. تا امروز این پنل ها که “Happening Now” نام دارند برای پیگیری نتایج زنده ورزشی استفاده می شد، اما حالا توییتر کاربرد های آن را به اخبار مورد علاقه کاربران نیز گسترش داده است. با این حساب از این به بعد در کنار مطلع شدن از اخبار کلی، همیشه اخباری که صرفا برای خودتان اهمیت دارند را هم در بالای تایم لاین خود مشاهده خواهید کرد.
اما در کنار این تغییرات، توییتر اعلام کرده که طی ماه های آتی در بخش Explore  نیز تغییراتی ایجاد خواهد کرد. قرار است به زودی توییت های این بخش نه فقط بر اساس «نوع محتوا» بلکه بر اساس «موضوع» هم طبقه بندی بشوند. در این صورت کاربران قادر خواهند بود توییت های علمی، سرگرم کننده، تکنولوژی و ... را به راحتی از یکدیگر تفکیک کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :