آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 243366
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1397 9:42
تعداد بازدید : 5315

واردات دسته بازی بی سیم منوط به اجازه رگولاتوری شد

ثبت سفارش و واردات «دسته بازی برای بازی با رایانه یا سایر کنسول های بازی» در صورت داشتن قابلیت برقراری ارتباط رادیویی بی سیم (اعم از BIuetooth.Wifi سیسم کارت، GPS و یا هر نوع ارتباط رادیویی) منوط به اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات شد.
undefined
فناوران - براساس نامه منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت خطاب به سازمان های صنایع 31 استان کشور و جنوب کرمان، در تصمیمی عجیب، ثبت سفارش و واردات دسته بازی را منوط به اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کرده است.
این در حالی است که بازی در کشور متولی مشخص داشته و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به عنوان زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدیریت این بخش می پردازد.
در نامه ای که برخی سایت ها از جمله اقتصاد آنلاین منتشر کرده اند آمده است: «به پیوست تصویرنامه 6 مرداد 1397 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص دسته بازی برای بازی با رایانه یا سایر کنسول های بازی ارسال و به اطلاع می رساند؛ 
ثبت سفارش و واردات دسته بازی برای بازی با رایانه یا سایر کنسول های بازی» در صورت داشتن قابلیت برقراری ارتباط رادیویی بی سیم (اعم از BIuetooth.Wifi سیسم کارت، GPS و یا هر نوع ارتباط رادیویی و یا بدون سیم دیگر) با شماره تعرفه (95045010) منوط به اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. خواهشمند است مراتب را یادداشت و به متقاضیان اطلاع رسانی شود».


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :