آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 248584
تاریخ انتشار : 22 مهر 1397 11:17
تعداد بازدید : 149

ناظمی رسما رییس سازمان فناوری اطلاعات شد

با بازنشستگی رسول سراییان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی ناظمی اشنی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات منصوب کرد.
undefined
فناوران - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در نخستین روز تلکام وعده داده بود رییس جوانی را جانشین سراییان خواهد کرد، روز گذشته حکم امیر ناظمی را صادر کرد.
براساس این گزارش محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی «امیر ناظمی اشنی» را به عنوان معاون وزیر و رییس جدید سازمان فناوری اطلاعات منصوب کرد.
در حکمی که به همین منظور از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر شده، آمده است:
«با عنایت به ابلاغ قانون جدید ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و نظر به مشمولیت قانون مذکور برای جناب آقای سرائیان، ضمن تشکر از تلاش های ارزشمند ایشان برای تغییر استراتژی سازمان به عنوان یک سازمان توسعه ای به جای یک سازمان پروژه گرا و تقویت بخش خصوصی به ویژه کسب و کارهای نوپای دیجیتالی، توسعه زیرساخت های دولت الکترونیکی و شتاب بخشی به ارایه خدمات دولت الکترونیکی و پیشبرد اهداف سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات با کمک بخش خصوصی و همه ذینفعان، باتوجه به  تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به موجب این حکم جناب عالی را به سمت «معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات» منصوب می نمایم». نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :