آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 248724
تاریخ انتشار : 24 مهر 1397 0:0
تعداد بازدید : 161

امسال ۳۹۳ هزار تلفن همراه بیشتر از سال گذشته وارد کشور شده است

بر اساس گزارش روابط عمومی گمرک ایران، امسال بیش از یک میلیون و ۵۲۶ هزار دستگاه تلفن همراه وارد کشور شده که نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد رشد داشته است.
undefined
فناوران- گزارش های منتشرشده از سوی گمرک نشان می دهد واردات تلفن همراه در سال جاری افزایش قابل توجهی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشته است.
به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، در ۶ ماهه اول سال جاری یک میلیون و ۵۲۶ هزار و ۸۶۴ دستگاه تلفن همراه وارد کشور شده است. ارزش این تعداد دستگاه وارد شده ۲۴۲ میلیون و ۶۹۲ هزار دلار برآورد شده است؛ که هم از نظر تعداد و هم از نظر ارزش افزایش قابل توجهی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.
این در حالی است که در ماه های ابتدایی سال جاری نیز اعلام شده بود اجرای طرح رجیستری تلفن همراه باعث شده واردات رسمی در دو ماه ابتدایی امسال نسبت به سال گذشته ۱۶۳ درصد رشد داشته باشد.
طبق گزارش اخیر روابط عمومی گمرک ایران، در ۶ ماه اول سال جاری ۳۹۳ هزار دستگاه انواع تلفن همراه بیشتر از سال گذشته وارد شده، یعنی میزان واردات تلفن همراه ۳۵ درصد رشد داشته 
است.
در این گزارش همچنین نوشته شده که واردات تلفن همراه در ۶ ماه ابتدایی سال گذشته یک میلیون و ۱۳۳ هزار و ۹۰۸ دستگاه و به ارزش ۱۵۸ میلیون و ۶۹ هزار دلار بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :