آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 251354
تاریخ انتشار : 2 دی 1397 12:29
تعداد بازدید : 5380

همکاری میان بنیاد ملی بازی ها با انجمن ورزش های الکترونیکی

تفاهم نامه ای میان بنیاد ملی بازی های رایانه ای و انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیکی وزارت ورزش وجوانان با هدف همکاری مشترک در حوزه ورزش های الکترونیکی امضا شد.
undefined
فناوران - این تفاهم نامه به منظور ایجاد هم افزایی، همکاری و هماهنگی در اجرای برنامه ها و فعالیت های دو جانبه در حوزه ورزش های الکترونیکی به امضا رسید.
همکاری مشترک جهت ساماندهی و نظارت بر مسابقات حضوری و برخط، تقویت بانوان در حوزه ورزش های الکترونیکی، مشارکت در برگزاری المپیاد دانشجویی و دانش آموزی ورزش های الکترونیک، تلاش برای رفع نیاز بازیکنان حرفه ای در ابعاد داخلی و بین المللی؛ چند نمونه از مفاد همکاری قید شده در این تفاهم نامه است. 
این تفاهم نامه از لحظه امضا به مدت سه سال اعتبار دارد. همچنین به منظور برنامه ريزی، پيگيری و اجرای مفاد اين تفاهم نامه از سوی بنیاد و انجمن، یک کمیته راهبردی تشکیل خواهد شد. این کمیته با تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه های مختلف ورزش های الکترونیکی در جهت پیشروی موارد ذکر شده در تفاهم نامه قدم بر می دارد. 
محمدکفاش یعقوبی به عنوان رییس انجمن ورزش های الکترونیکی وزارت ورزش، حسن کریمی مدیرعامل و محمد حاجی میرزایی عضو هیات مدیره بنیاد ملی بازی های رایانه ای امضاکنندگان این تفاهم نامه بودند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :