آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 252632
تاریخ انتشار : 2 بهمن 1397 11:54
تعداد بازدید : 4358

تمدید دوباره مهلت ارسال آثار به جشنواره بازی های ویدیویی

با توجه به درخواست بازی سازان کشورمان، مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران برای آخرین بار، تا دهم بهمن ماه تمدید شد.
undefined
فناوران - محمد حاجی میرزایی دبیر هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران گفت: یکی از تفاوت های رویداد امسال با سال گذشته این است که تنها پروژه هایی داوری خواهند شد که در یکی از مارکت های معتبر داخلی و خارجی به صورت عمومی و یا دسترسیEarly Access منتشر شده باشند.
 وی ادامه داد: با توجه به این رویه جدید و این که ثبت و انتشار بازی در مارکت ها، پیچیدگی های خاص خود را دارد، تعداد زیادی از بازی سازان خواستار تمدید دوباره مهلت شدند تا بتوانند بازی خود را در یکی از مارکت ها به صورت کامل یا محدود منتشر کنند.
حاجی میرزایی با بیان این که جوایز جشنواره امسال 8 برابر شده و همین موضوع جذابیت های زیادی برای بازی سازان ایجاد کرده است گفت: برای مشارکت حداکثری جامعه بازی سازان در بزرگ ترین جشنواره داخلی این حوزه، تصمیم گرفته شد تا برای آخرین بار و برای 10 روز دیگر مهلت ارسال آثار تمدید شود. 
دبیر جشنواره هشتم تاکید کرد: با توجه به پروسه طولانی داوری، این مهلت قابل تمدید نیست و پس از دهم بهمن ماه هیچ اثر جدید پذیرفته نخواهد شد.
وی درباره مسابقه مردمی نیز توضیح داد: امسال برای نخستین بار جوایز مردمی به سه بخش بهترین بازی سال، بهترین به روز رسانی سال و مورد انتظارترین بازی تقسیم شده است.
وی با بیان این که در بخش مورد انتظارترین بازی، بازی سازان باید ویدیویی از پروژه آینده خود را ارسال کنند گفت: این امکان وجود دارد که پس از ارسال ویدیو و ثبت نام، پیش از مراسم اختتامیه ویدیوی جدید و با کیفیت بالاتری جهت پخش در اختتامیه ارسال شود.
بر این اساس بازی سازان می توانند با مراجعه به سایت irangamefestival.ir تا پایان روز چهارشنبه ۱۰ بهمن اثر خود را ارسال کنند. این آخرین مهلت ثبت آثار خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :