آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 253406
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1397 11:36
تعداد بازدید : 5074

کانن: بازار دوربین دیجیتال نصف می شود

شرکت کانن اعلام کرد که هر زمانی که یک دوربین دیجیتال به بازار عرضه می کنیم، تمام سعی و تلاش ما بر این است که یک محصول عالی، نوین و مجهز به فناوری روز دنیا در اختیار علاقه مندان قرار دهیم و با جدیت می کوشیم که جذابیت محصولات خود را در نگاه مشتریان بالا ببریم، ولی گزارش ها حاکی از افت میزان خرید دوربین دیجیتال در بازار است.
undefined
ایتنا- براساس گزارش اوبرگیزمو، فوجیو میتارای، رییس شرکت کانن، اظهار داشت که چشم‌انداز چندان خوبی در زمینه آینده بازار دوربین‌های دیجیتال ندارد و بر این باور است که بازار این نوع از دوربین به زودی و تا دو سال آینده، به نصف کاهش 
می‌یابد.
هنوز مشخص نیست که تا چه حد این عبارت دقیق و درست باشد ولی تمامی شواهد، جملات میتارای را تأیید می‌کند.
شرکت کانن بر این باور است که دوربین‌های دیجیتال دارد سمت و سوی تخصصی می‌گیرد و با وجود دوربین‌های هوشمند از حالت عمومی خارج شده است و بسیاری از افراد نیاز چندانی به این شکل از دوربین‌ها ندارند.
در حال حاضر دوربین‌های نظارتی و همچنین دوربین‌‌هایی که در حوزه بهداشت و درمان قرار می‌گیرند، بیش از پیش مورد نیاز 
هستند.
شرکت کانن اعلام کرد: بسیاری از افراد برای گرفتن عکس از دوربین گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنند و بازار دوربین دیجیتال، همچنان به افت و نزول خود ادامه می‌دهد و افراد متخصص در زمینه عکاسی هستند که بازار دوربین دیجیتال را گرم نگه می‌دارند.
گفتنی است این شرکت اخیرا دوربین بدون آینه تمام فریم جدید خود را به بازار عرضه کرد. شایعات نشان می‌دهد که شرکت کانن یک دوربین بدون آینه 100 مگاپیکسلی هم در دست تولید دارد که به احتمال زیاد به زودی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
گفتنی است که بنظر کارشناسان، اتفاقی که برای دایناسورها افتاد، برای دوربین‌های دیجیتال نمی‌افتد ولی اکثر کاربران فعلی این دوربین‌ها، دیگر سراغ دوربین دیجیتال نمی‌روند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :