آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 253453
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1397 11:10
تعداد بازدید : 4995

راه اندازی کمپین «یکی به جای همه» از سوی ایسوس

ما جوان های این نسل کمی شبیه زامبی ها شده ایم؛ با این تفاوت که به جای انسان، در همه جا به دنبال وای فای می گردیم و به سمت آن هجوم می بریم. برای بیشتر ما هم بهترین جا برای دسترسی به این شبکه، خانه است. جایی که می توانیم راحت گوشه ای دراز کشیده از شبکه بی سیم با خیال راحت استفاده کنیم. اما معمولا داستان به این خوبی پیش نمی رود. خارج از داستان تقسیم پهنای باند بین اعضای خانواده مشکلات بزرگ تر و ناپیدایی هم بر سر راه اینترنت گردی ما وجود دارند.
undefined
مشکل کجاست؟ ما از گجت و دستگاه های پیشرفته‌ای استفاده می‌کنیم که نیازمند اتصال به یک شبکه هوشمند و پرسرعت هستند. از گوشی‌های همراه جدید گرفته تا کنسول‌های بازی نسل جدید و لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌های پیشرفته. اما با وجود این وسایل پیشرفته معمولا به بستر و ابزارهای شبکه Wi–Fi توجه نمی‌کنیم و انتظار داریم ماشین آخرین مدل ما بتواند در جاده‌ای خاکی و پر دست‌انداز، قدرت خود را نشان دهد.
راه حل چیست؟ در یک جمله می‌توان گفت «شبکه Wi–Fi خود را به روز کنید». استفاده از روترها و مودم‌های به روز، جدید و حرفه‌ای می‌تواند شبکه بی‌سیم قدرتمند و پرسرعتی برای تمامی گجت‌های شما ایجاد کند. ولی مساله اینجاست که بیشتر روترها و مودم‌های موجود بخشی از نیاز شما را پوشش می‌دهند و ممکن است مجبور شوید از چند محصول مختلف برای برطرف کردن همه نیازهای‌تان استفاده کنید. 
در این میان، مزیت مهم محصولات ایسوس کامل بودن امکانات و داشتن تجهیزات و قابلیت‌های جذاب و کارا  است. استفاده از هرکدام از محصولات شبکه ایسوس شبیه استفاده از چندین محصول از چندین برند ولی در یک مدل است. با توجه به نیاز روز افزون فناوری‌ها به شبکه بی‌سیم حرفه‌ای، دفتر ایسوس و مجموعه آونگ کمپینی با نام «یکی به جای همه» برپا کرده است تا برای کاربرانی که از پوشش شبکه Wi–Fi استفاده می کنند، به طور ملموس برتری استفاده از یک دستگاه شبکه ایسوس در ازای چندین دستگاه مبتنی بر شبکه از سایر برندها اثبات شود. هدف این کمپین، بالابردن سطح دانش همراهان است تا همه بتوانند با استفاده از دستگاهی مناسب، از پوشش قدرتمد، ایمن و پایدار شبکه لذت ببرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :