آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 253684
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1397 11:19
تعداد بازدید : 5217

جمع آوری امضا برای رفع مح دودیت بازی Apex Legends

کمپین جمع آوری امضا برای رفع محدودیت بازی Apex Legends آغاز شد.
undefined
فناوران - از ابتدای عرضه‌ی بازی ایپکس، این بازی به دلیل محدودیت‌های اعمال شده از سمت زیرساخت سرورهای بازی، در ایران قابل بازی نبوده و استفاده بازیکنان ایرانی از این عنوان با اختلال مواجه شده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که تقاضای زیادی در میان بازیکنان ایرانی برای استفاده از این بازی وجود دارد.
پیش از این تصور می‌شد اختلال اتصال به این بازی ناشی از زیرساخت‌های داخلی است اما با بررسی‌های انجام شده این گمانه منتفی شد. بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در جهت رفع محدودیت‌های فعلی و ایجاد امکان برای بهره‌برداری بازیکنان ایرانی از بازی ایپکس کمپینی را با همکاری فعالان و رسانه‌های تخصصی به راه انداخته تا از طریق جمع‌آوری حداقل ۱۰هزار امضا تلاش کند نظر سازنده و ناشر این بازی را نسبت به حجم بازار این عنوان در ایران تغییر دهد. تا در آینده چنین شرایطی برای بازی‌های مشابه تکرار نشود. برای امضا و مشارکت در این کمپین به لینک زیر مراجعه کنید:
change.org/p/let–iranian–gamers–play–apex–legends–apexforiran
برای موفق شدن این کمپین لازم است علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. به این منظور استفاده هشتگ ApexforIran# نیز به این موضوع اختصاص داده شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :