آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 253849
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1397 12:2
تعداد بازدید : 4929

آرای مردمی جشنواره بازی های ویدیویی از مرز 40هزار رای گذشت

بخش مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران با استقبال بازیکنان ایرانی روبرو شد.
undefined
فناوران - مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران که از هفدهم بهمن ماه آغاز شده و تا 10 اسفند ادامه دارد، با استقبال  از سوی مخاطبان روبرو شد و تاکنون بیش از 40 هزار نفر آرای خود را برای انتخاب برترین بازی سال از نگاه مردم ثبت کرده‌اند که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. 
در این مسابقه برای نخستین بار، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی علاوه بر انتخاب برترین بازی سال، می‌توانند به بهترین به‌روز رسانی و مورد انتظارترین بازی نیز رای دهند.
در بخش بهترین بازی سال، به مانند سابق بازی‌هایی که در بخش اصلی جشنواره شرکت کرده‌اند، معرفی شده و کاربران می‌توانند به یک بازی رای دهند.
همچنین در بخش بهترین به روز رسانی، بازی‌های قدیمی که در سال اخیر یک به روز رسانی قابل توجه داشته‌اند حضور یافته و با رای مردم، بهترین آپدیت سال انتخاب می‌شود.
در بخش موردانتظارترین بازی نیز ویدیویی‌هایی از پروژه‌های آینده بازی‌سازان کشورمان به نمایش درآمده و کاربران می‌توانند یکی از این موارد را به عنوان بازی که انتظار انتشار آن را می‌کشند انتخاب کنند.
براساس این گزارش رای‌گیری بخش مردمی جشنواره امسال تنها به صورت پیامکی خواهد بود. همچنین هر شماره تلفن در هر یک از سه بخش مسابقه تنها یک بار فرصت رای‌ دادن خواهد داشت و این رای غیرقابل تغییر است. بنابراین هرچندباری که از یک شماره تلفن یکتا پیامک ارسال شود، در نهایت تنها نخستین رای ارسال شده مدنظر قرار خواهد گرفت.
ثبت آرای مسابقه مردمی تا پایان روز جمعه دهم اسفندماه ادامه خواهد داشت و براساس اعلام دبیرخانه جشنواره، با توجه به مهلت کوتاه باقی‌مانده تا برگزاری مراسم اختتامیه، این فرصت تمدید نخواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :