آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 253972
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1397 10:37
تعداد بازدید : 4683

سهم ۵۰ درصدی اپل از بازار فروش ساعت

بر اساس گزارش های منتشر شده، ساعت های هوشمند اپل واچ نیمی از مجموع کل فروش ساعت های هوشمند در سال ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داده است.
undefined
ایسنا - با توجه به افزایش روزافزون محبوبیت و استقبال کاربران و علاقمندان از ساعت‌های هوشمند و هم زمان با رکود بی‌سابقه در بازارهای جهانی موبایل، بسیاری از غول‌های فناوری و شرکت‌های تولیدکننده گوشی به سمت و سوی تولید، طراحی و عرضه ساعت‌های هوشمند روی آورده‌اند.
یکی از ساعت‌های هوشمند موجود در جهان، اپل واچ است که در سال‌های اخیر از زمان عرضه اولین نسل از آن، با استقبال از سوی کاربران و علاقمندان به محصولات تکنولوژی مواجه شده است.
حالا به تازگی محققان و پژوهشگران فعال در مؤسسه تحقیقاتی استراتژی آنالیتیکس با انتشار گزارشی جدید نشان داده‌اند که اپل واچ نیمی از میزان فروش کل ساعت‌های هوشمند در سال ۲۰۱۸ میلادی را از آن خود کرده است.
این آمارها و گزارش‌های منتشر شده در سایت تک رادار حاکی از آن است که اپل هم اکنون در فروش، عرضه و اختصاص بازار ساعت‌های هوشمند و محصولات پوشیدنی پیشتاز و سردمدار بوده و طرفدارانش در جهان بیشتر از محصولات ارائه شده توسط سایر رقبایش است.
اوایل ماه گذشته میلادی بود که مؤسسه تحقیقاتی و آماری NPD نیز با انتشار آمارهایی مشابه میزان فروش ساعت‌های هوشمند اپل واچ را در مقایسه با سایر گجت های برندهای مختلف بالاتر توصیف کرد.
بر اساس این داده‌های جدید، اپل موفق شده است در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۸ میلادی، ۹.۲ میلیون دستگاه ساعت هوشمند اپل واچ را به فروش برساند این در حالیست که این رقم در بازه مشابه سال قبل از آن، ۷.۸ میلیون دستگاه بود. همین تفاوت آماری به وضوح نشان می‌دهد که عملکرد اپل در جلب رضایت و نظر کاربران و همچنین فروش اپل واچ بسیار موفقیت‌آمیز بوده به گونه‌ای که در سال ۲۰۱۸ میلادی در مجموع توانسته است ۲۲.۵ میلیون دستگاه اپل واچ را در بازارهای جهانی به فروش برساند.
در این آمارها همچنین گفته شده است که ساعت‌های هوشمند سامسونگ، گارمین، فیت بیت و شیائومی در رتبه‌های بعد از اپل واچ از لحاظ میزان فروش در بازارهای جهانی قرار گرفته‌اند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :