آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 253987
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1397 11:45
تعداد بازدید : 4200

نگاهی به سری Premium UHD سامسونگ

امروزه در بازار، داشتن جدیدترین امکانات و فناوری‏ها در عین مناسب‏ترین قیمت، اصلی‎ترین معادله در انتخاب تلویزیون است. با این دیدگاه سری Premium UHD سامسونگ گزینه مناسبی محسوب می شود.
undefined
فناوران- تلویزیون‏های Premium UHD سامسونگ در دو سری  8 و 10 عرضه می‏شود که هرکدام از آنها نیز در اندازه‏های مختلف و سری 8 در دو فرمت تخت و منحنی تولید می‏شود. 
نکته بعدی اما بررسی قابلیت‏ها و کیفیت تصویر است. 
هرچند بسیاری از فروشندگان در تایید کیفیت تصویر در تلویزیون‏های Premium UHD سامسونگ به استفاده از فناوری UHD 4K اشاره می‏کنند؛ اما نقطه تمایز این محصولات با دیگر تلویزیون‎های 4K، استفاده از فناوری HDR 1000 است. فناوری HDR در واقع به روشنایی تصویر مربوط می‎شود و هرچه عدد مربوط به روشنایی تصویر در تلویزیون بیشتر باشد، امکان آشکارسازی جزئیات تاریک در دل تصاویر تاریک و جزئیات روشن درون تصاویر روشن را امکان پذیرتر می سازد.
فناوری HDR 1000 روشنایی تصویر در تلویزیون‏های Premium UHD را تا حد 1000 نیت برابر با 1000 شمع روشن، بالا می‏برد. به این ترتیب شما می‏توانید حتی کوچکترین جزییات تصویر را هم مشاهده کنید. تلفیق دو فناوری UHD 4K و HDR 1000 کیفیت تصویر را تا حدی بالا می‏برد که در زمان تماشای برنامه تلویزیونی احساس می‏کنید روی صحنه فیلمبردای هستید.
سری‏ 10 تلویزیون‏هایPUHD سامسونگ علاوه بر موارد گفته شده، مجهز به فناوری Ultra Black است که میزان انعکاس نور روی صفحه تلویزیون را به حداقل رسانده و به این ترتیب رنگ سیاه به شکل کاملا تیره روی تلویزیون نمایش داده خواهد شد. 
اما زیبایی سری Premium UHD محدود به تصویر نمی‎شود بلکه طراحی فلزی بدنه و یک دست بودن کابینت پشتی، تلویزیون‏ را به یکی از بخش‏های مکمل دکوراسیون خانه‎ تبدیل می‏کند. همچنین می‏توانید به جای اتصال چندین کابل از دستگاه‌های متعدد به تلویزیون، همه دستگاه‎های جانبی خود را به One Connect سامسونگ وصل کرده و آنها را با فاصله از تلویزیون قرار دهید. همچنین در طراحی موسوم به 360 درجه این سری از تلویزیون‏های سامسونگ، همه پیچ‏ها و ورودی‏های پشت تلویزیون پنهان شده و یک صفحه یکدست و زیبا در قسمت پشتی دیده می‏شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :