آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 254379
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1397 11:58
تعداد بازدید : 3836

بازی Crossfire با همکاری ایسوس و آریو گیم رونمایی شد

پنجشنبه گذشته،پرمخاطب ترین بازی آنلاین سبک شوتینگ در جهان در همکاری ایسوس و آریو گیم و با حضور حضور گیمرها، استریمرها و اصحاب رسانه به طور رسمی در ایران رونمایی شد.
undefined
فناوران- کراس‌فایر کلاسیک نسخه جدیدی از بازی کراس‌فایر است که به زبان فارسی بومی‌سازی شده، گرافیک آن ارتقا یافته و همراه با مدهای جدیدی همچون بتل‌رویال از طریق پلتفرم آریو منتشر خواهد شد. علاوه بر این مدهای نام‌آشنای بازی‌های اکشن اول شخص آنلاین نیز پای ثابت این بازی خواهند بود. 
کراس‌فایر کلاسیک از سرورهای ایرانی استفاده می‌کند و بازیکنان می‌توانند با کمترین پینگ این بازی را تجربه کنند. از سوی دیگر سیستم پرداخت این بازی تنها صرف خرید Skin برای سلاح‌های آن خواهد شد.
در این مراسم، به صورت نمادین بازی در مدهای مختلف از جمله Battel Royal توسط حاضران تست شد. از جمله ویژگی‌های بازی Crossfire، رایگان بودن، سبک بازی چند نفره (مولتی پلیر)، سرورهای اختصاصی در داخل ایران و پینگ بسیار پایین برای کاربران ایرانی، نصب آسان از طریق کلاینت آریو و بروزرسانی سریع و ساده توسط آریو است. 
بازی Crossfire با توجه به گرافیک و جزئیات فراوانش، بسیار سبک بوده و بهینه بودن آن نیز یکی از موارد شایان ذکر است. در کنار آن، ایسوس نیز با همکاری یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی کشور یعنی شهر فافا، سیستم‌هایی از پیش بسته شده با نام «کیس‌های گیمینگ ECO» در اختیار گیمرهایی با بودجه بسیار محدود آماده کرده است. در این مراسم نیز تمامی سیستم‌های مورد استفاده از سیستم‌های از پیش اسمبل شده Eco Gaming بود. 
این رویداد علاوه بر رونمایی از بازی Crossfire، شروع همکاری ایسوس و آریو بود که به زودی اخبار متنوع بیشتری در زمینه گیمینگ ایسوس خواهید شنید.
طبق آمارهای معتبر، بازی Crossfire، با داشتن 40 میلیون کاربر فعال در جهان، عنوان محبوبترین بازی شوتینگ جهان را یدک می کشد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :