آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 256902
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1398 11:59
تعداد بازدید : 46

سازگاری سیستم عامل هواوی با همه اپلیکیشن ها

بعد از اعلام تحریم های آمریکا و واکنش گوگل به آن که منجر به محدود شدن سیستم عامل آندرویید روی گوشی های هواوی شد، این شرکت چینی بلافاصله اعلام کرد که در حال توسعه سیستم عاملی است که شاید نیاز آن ها را به آندرویید و گوگل به حداقل برساند.
undefined
آی تی من - حالا خبرهای جدیدی از سیستم عامل جدید هواوی به گوش می رسد. طبق گزارش های اولیه، قرار بود این سیستم عامل که فعلا با نام «Hongmeng» شناخته می شود، تمام اپلیکیشن های آندروییدی را اجرا کند. این خبر حالا توسط منبع موثقی تایید شده است. به علاوه ریچارد یو، مدیر عامل هواوی هم این ویژگی سیستم عامل جدید هواوی را تایید کرده و اعلام کرده است که این شرکت در حال توسعه سیستم عامل خود است و این سیستم عامل (OS) بین پاییز امسال تا بهار سال بعد در دسترس خواهد بود. 
وی همچنین گفت که Hongmeng OS در زمینه های مختلف مانند گوشی های همراه، کامپیوترها، تبلت ها، تلویزیون ها، خودروها و گجت های پوشیدنی در دسترس خواهد بود و با اپلیکیشن های آندرویید و اپلیکیشن های تحت وب سازگار است. زمزمه هایی هم مبنی بر اینکه اولین سیستم عامل اختصاصی هواوی ممکن است اسم آن به ARK OS تغییر کند، به گوش می رسد.
با تایید چنین خبری باید گفت که هواوی رویکردی پیشرفته همراه با نگاهی رو به جلو را در نظر گرفته است و خیال همه کاربران جهانی هواوی را راحت می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :