آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 257214
تاریخ انتشار : 2 تیر 1398 11:56
تعداد بازدید : 3849

بازی عملیات انهدام 3 رونمایی می شود

بازی رایانه ای عملیات انهدام 3، دوشنبه 10 تیرماه رونمایی می شود.
undefined
فناوران- مراسم رونمایی از بازی رایانه ای سه بعدی «عملیات انهدام 3: نفس گیرترین نبرد»، روز دوشنبه 10 تیرماه در سالن بین المللی خلیج فارس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهر تهران با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، موزه انقلاب اسلامی و شرکت رسانه گستر بنیسی برگزار می شود.
پیش از این اعلام شده بود که مراسم رونمایی از بازی عملیات انهدام 3 روز چهارشنبه 12 تیرماه برگزار می شود اما طبق جدیدترین اطلاعات این مراسم با دو روز جابه جایی زودتر از تاریخ قبلی برگزار خواهد شد.
حضور در مراسم رونمایی کاملا رایگان است و از علاقه مندان دعوت می شود تا در این مراسم حضور یابند. «عملیات انهدام 3: نفس گیرترین نبرد»، سومین نسخه از مجموعه بازی های عملیات انهدام است که داستانی رفت و برگشتی به آینده و گذشته دارد و داستان بازی از حضور در عملیات های بزرگی چون فتح المبین، عملیات خیبر، جنگ 33 روزه و ... تشکیل شده است.
«عملیات انهدام 3: نفس گیرترین نبرد» سال گذشته موفق به کسب مقام دوم در بخش بازی مورد انتظار از نگاه مردم در هشتمین جشنواره بازی های ویدیویی ایران شد.
حضور در مراسم رونمایی این بازی برای عموم آزاد است. تنها کافیست برای حضور در مراسم به رایگان از طریق صفحه evnd.co/BR8Z5 ثبت نام کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :