آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 258620
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1398 14:49
تعداد بازدید : 4668

ال جی موبایلی با حسگر زیر نمایشگر می سازد

ال جی مشغول توسعه موبایل جدیدی است که یک دوربین سلفی دارد. همچنین این دستگاه مجهز به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد بود.
undefined

فناوران- ال جی هفته قبل اعلام کرد موبایلی با دو نمایشگر در نمایشگاه IFA 2019 برلین رونمایی می کند. این دستگاه نسخه بعدی LGV50 ThinQ است.
اکنون به نظر می رسد این شرکت در حال توسعه جانشین LG G8 ThinQ نیز است و به تازگی ویدیویی از آن منتشر
 شده است.
در همین راستا موبایل LG G8X تغییراتی نسبت به نسخه قبلی خواهد داشت. این دستگاه به جای ۲ فقط یک دوربین سلفی دارد. این بدان معنا است که بریدگی اشکی شکل روی نمایشگر باریک تر می شود. همچنین به نظر می رسد در این دستگاه از فناوری بلندگوی Crystal Sound OLED استفاده نمی شود.
علاوه بر این نمایشگر به اندازه یک دهم اینچ بزرگتر خواهد بود و به ۶.۲ اینچ می رسد. البته طول دستگاه نیز کمی بلندتر خواهد بود.  از سوی دیگر به نظر می رسد این موبایل مجهز به حسگر اثر انگشت خواهد بود.
 البته اثری از حسگر اثر انگشت پشت دستگاه دیده نمی شود. این بدان معناست که LG G8X  نخستین موبایل این شرکت است که حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر دارد. 
 در انتهای دستگاه نیز یک جک هدفون ۳.۵ میلی متری و پورت یو اس بی‑سی قرار دارد.
مشخصات دوربین پشتی دستگاه نیز هنوز مشخص نیست. علاوه بر آن باید منتظر ماند و دید آیا پشت موبایل G8X نیز مانند نسخه G8 X سه دوربین وجود خواهد داشت یا خیر.
منبع: مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :