آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 258651
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1398 12:33
تعداد بازدید : 94

آقای وزیر! می شود مدارس کپری را هوشمند نفرمایید؟

سید جهانگیر آقازاده- امروز مقام منیع وزارت فاوا ذیل عکس هایی هنری از یک مدرسه کپری در اینستاگرام کامنت فرمودند که در حال وصل مدارس کپری به اینترنت برای هوشمند سازی این مدارس هستیم و فعلا مدارس کپری بلوچستان و کرمان را از طریق اینترنت به هم وصل کرده ایم و از ملت کپر پرور هم تقاضا کرده اند اگر مدرسه کپری سراغ دارند به ایشان نشانی بدهند و لابد ده گیگ اینترنت رایگان دریافت دارند. گویا جناب وزیر لایق عمرشان را جزم فرموده اند تا نسل مدرسه کپری غیر هوشمند را از صفحه روزگار محو بفرمایند لذا:
undefined

اولا: چهل سال است  همه وزرای آموزش و پرورش دارند همه ساله نسل مدارس کپری را از صفحه روزگار محو می کنند این کپر ها از رو نمی روند و علیرغم اعلام گزارش وزیر و صرف کلی بودجه باز محو نمی شوند ... وای به وقتی که هوشمند هم بشوند.
ثانیا: بچه های مدارس کپری در بشاگرد و بلوچستان قبل از اینترنت به کفش و لباس و کیف و تغذیه و معلم و.... نیاز دارند. قطعا  مدرسه هوشمند و اینترنت رایگان در اولویت های  نخست نیازهایشان نیست.
ثالثا: مگر مدارس شهرهای برخوردار از هوشمندی جز یک انبار سخت افزار بلااستفاده و چند تابلوی برقی چه دستاوردی داشته اند که حالا کپری ها را هم به همین بلا بخواهیم دچار کنیم ؟
رابعا: مدارس کپری در جاهایی هستند که معمولا برق هم ندارند و بعضا جاده درست و حسابی هم ندارند و خلاصه کوهی از محرومیت را به همراه دارند ... هوشمند سازی این کپرها کمی غریب نمی نماید؟
خامسا: کاش این همه بودجه و پول بیت المال صرف حذف حداقل یکی دو مدرسه کپری و تجهیز مدارس نوساز به بخاری و کولر می شد. والله ثوابش بیشتر بود و دعای خیر این بچه ها بدرقه راه وزیر شجاع در انتخابات پیش رو می شد.
امیدوارم خداوند به نیت خیر این وزیر جوان پاسخ دهد و به دل مسوولان محترم بیندازد که خالصانه و واقعی برای یکبار هم که شده همت کنند و مدارس کپری را که دور از شان نظام اسلامی و ایران ثروتمند است  به مدارسی مناسب  و در شان کودک و نوجوان ایران اسلامی بدل کنند.
انشالله 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :