آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 258783
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1398 11:53
تعداد بازدید : 4823

مدیر عامل هواوی خطاب به کارکنانش:

در برابر تحریم آمریکا مقاومت کنید

درحالی که زمان زیادی به پایان هواوی برای معامله با شرکت های آمریکایی باقی نمانده، مدیرعامل ۷۴ ساله این کمپانی نامه ای به کارمندانش نوشته و خواستار مبارزه و مقاومت در برابر تحریم آمریکا شده است.
undefined

آی تی من- دولت آمریکا زمان تعیین شده برای قطع همکاری با شرکت های چینی را تمدید کرد و حالا کمتر از ۹۰ روز کمپانی های چینی مهلت دارند تا با آمریکا معاملات تجاری خود را انجام دهند. 
بر این اساس شرایط برای این شرکت ها خیلی مساعد نیست و حتی این موضوع باعث شد تا  ضربه سختی بر اقدامات هواوی برای به دست آوردن سهمی از بازار غرب و پیشی گرفتن از سامسونگ، به عنوان برترین تولیدکننده گوشی های موبایل در سطح جهان، به هواوی وارد شد.
در همین راستا مدیرعامل هواوی در نامه ای از کارمندانش خواسته تا برای مقاومت در برابر این تحریم ها مبارزه کنند.
در نامه رن ژنگ فی آمده است: هواوی هم اکنون با لحظه «مرگ یا زندگی» روبه رو است. تلاش کنید تا از این مرحله گذر کنیم، اگر نمی توانید کاری انجام بدهید، پس راه را برای حرکت ما باز کنید و در صورتی که قصد دارید همراه ما مبارزه کنید، می توانید با ما قدم بردارید و بجنگید و عزم راسخی داشته باشید.
وی همچنین به کارمندانش پیشنهاد می دهد اگر می خواهند دستمزد خوب داشته باشند و به آینده شغلی خود امیدوار هستند، باید پروژه های جدید تعریف کنند و محصولات نوآورانه خلق کنند.
وی تاکید کرده که باید برای این محصولات در بازار داخلی مشتری پیدا کنند و اگر نمی توانند مبارزه کنند دستمزد و حقوق و مزایای شان پی در پی کاهش خواهد یافت.
هواوی هم اکنون ۱۹۰ هزار کارمند در سراسر دنیا دارد و با توجه به مشکلاتی که در پی تحریم های آمریکا برایش پیش آمده در تلاش برای اصلاحات عملکرد خود در سراسر دنیا است و به این ترتیب ممکن است به کاهش هزینه ها و حذف مشاغل ناکارآمد نیز 
بیندیشد.
مدیر عامل هواوی پیش بینی می کند که درآمد این شرکت طی دو سال آینده به کمترین میزان خود خواهد رسید. با این حال وی از افزایش ۲۳ درصدی درآمد شرکت در طول سه ماهه دوم سال در شرایطی خبر می دهد که اعمال محدودیت ها از سوی دولت آمریکا ضربات سختی را به این شرکت وارد کرد و این کمپانی را در موقعیت بدی 
قرار داد. 
با این حال وی اظهار امیدواری می کند که بعد از پشت سر گذاشتن این شرایط سخت که تازه از اواخر سال تحریم ها اعمال خواهند شد، ظرف ۳ تا 5 سال آینده خون جدیدی در رگ های هواوی جریان خواهد یافت و ارتشی جدید متولد می شود تا بر جهان تسط و حکمرانی کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :