آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 25954
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1392 11:24
تعداد بازدید : 7657

نامه ای میر مهدی به وزیر اقتصاد

در پی وصول توماری حاوی دو هزار امضای کسبه بازار کامپیوتر، سیدمهدی میرمهدی کمجانی، رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران این تومار را به همراه نامه ای به این شرح، برای وزیر امور اقتصادی و دارایی ارسال کرد:

 

جناب آقای دکتر حسینی
وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی
سلام علیکم
احتراما، با درخواست بهترین‌ها برای حضرت‌عالی از سوی پروردگار عالم، به استحضار می‌رساند، درآمد صنف فناوران رایانه تهران متاسفانه به دلیل اعمال تحریم‌های ناصواب و یک‌جانبه علیه کشور عزیزمان در چند سال اخیر و خصوصا تشدید این تحریم‌ها در سال 91 و افزایش قیمت ارز، بسیار کاهش داشته تا جایی که باعث ورشکستگی بعضی از اعضا و خروج آنها از این صنف گردیده و اگر قرار بر این باشد که در سال 92 مالیاتی پرداخت گردد باید به جرات بگوییم که لااقل یک سوم از واحدهای صنفی دیگر نیز تعطیل و سرمایه‌های در گردش موجود از این صنف خارج خواهند شد و این امر باعث تضعیف بسیار زیاد این گروه صنفی خواهد شد.
لذا توماری که از پاساژها و واحدهای صنفی خیابان‌های بورس به اتحادیه جهت درخواست کمک رسیده به پیوست تقدیم می‌گردد.
این اتحادیه از آن مقام محترم درخواست معافیت مالیاتی برای این صنف را در سال 91 دارد. در غیر این صورت مطمئنا این صنف با مشکلات بزرگی مواجه خواهد شد. در صورت هرگونه پرسش در خصوص موارد فوق، اعضای هیات مدیره و یا کارشناسان این صنف در خدمت حضرت‌عالی می‌باشند تا به هرگونه سوالی جوابگو باشند و بتوانیم برای این صنف نوپا و جوان و تحصیل‌کرده در دولت خدمت‌گذار و مهرورز قدم مثبتی را برداریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :