آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 261880
تاریخ انتشار : 7 مهر 1398 12:18
تعداد بازدید : 4671

موبایل تاشوی موتورلا پایان سال در بازار است

به گفته یکی از منابع آگاه شرکت موتورلا تا پایان ۲۰۱۹ میلادی موبایل با نمایشگر تاشو به بازار عرضه می کند. نمایشگر تاشوی این دستگاه از موبایل های تاشوی سامسونگ و هواوی کوچک تر است.
undefined

فناوران- یک منبع آگاه فاش کرده که موتورلا نیز مانند سامسونگ و هواوی تحت برند RAZR  موبایل تاشوی خود را تا پایان ۲۰۱۹ میلادی عرضه می کند.
ابتدا قرار بود این موبایل در فوریه ۲۰۱۹ عرضه شود اما این اتفاق نیفتاد. پس از آن RAZR اعلام کرد دستگاه مذکور در تابستان انجام می شود. اما با توجه به آنکه تابستان نیز تمام شده به نظر می رسد موبایل تاشو موتورلا در سه ماهه باقی مانده از سال عرضه خواهد شد.
طبق اطلاعاتی که تاکنون افشا شده، این دستگاه دارای نمایشگر تاشوی داخلی است که ابعاد آن کوچکتر از گلکسی فولد (سامسونگ) و میت ایکس( هواوی) است. علاوه برآن یک نمایشگر ثانویه نیز روی قاب بیرونی دستگاه وجود خواهد داشت. همچنین تخمین زده می شود قیمت دستگاه تاشوی موتورلا ۱۵۰۰ دلار باشد.
با توجه به آنکه گلکسی فولد دیروز عرضه شد و قرار است میت اکیس نیز در ماه نوامبر به بازار برسد، موتورلا فقط ۳ ماه فرصت دارد تا  با عرضه موبایل تاشو خود از بازار نوپای این موبایل بهره برد.
منبع: مهر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :