آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 261923
تاریخ انتشار : 8 مهر 1398 11:50
تعداد بازدید : 4741

فروش آنلاین ۱۰۰ هزار میت۳۰ در یک دقیقه

بر اساس گزارش هواوی، این کمپانی چینی در فروشگاه آنلاین رسمی خود طی یک دقیقه حدود ۶۰ تا ۱۰۰ هزار دستگاه «میت ۳۰» و « میت ۳۰ پرو» فروخته است. مبلغ فروش این موبایل ها طی یک دقیقه ۵۰۰ میلیون یوان اعلام شده است.
undefined

آی تی من- شرکت هواوی در روز ۲۶ سپتامبر از موبایل های پرچمدار «میت ۳۰» و « میت ۳۰ پرو» در چین رونمایی کرد. در همان روز رونمایی این موبایل ها در پلتفرم های آنلاین برای فروش عرضه شدند.
جالب آنکه در فروشگاه آنلاین سایت رسمی این شرکت در چین طی یک دقیقه ، در مجموعه تعداد دستگاه های «میت ۳۰» و « میت ۳۰ پرو» به ارزش ۵۰۰ میلیون یوان فروخته شد.
با توجه به قیمت هر دستگاه تخمین زده می شود هواوی حدود ۶۰ تا ۱۰۰ هزار موبایل «میت ۳۰» و « میت ۳۰ پرو» را در یک دقیقه فروخته است. به گفته این شرکت چینی به محض خالی شدن انبار فروشگاه های آنلاین، مشتریان هواوی در نزدیک ترین فروشگاه شرکت برای خرید این موبایل ها صف کشیدند.
در کل به نظر می رسد فروش زیاد و بازخورد مثبت مشتریان چینی به پرچمدار جدید هواوی نشان دهنده تقاضای قدرتمند است.
البته هنوز میزان محبوبیت میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو در مناطق دیگر جهان مشخص نیست. از آنجا که این دستگاه ها اجازه استفاده از سرویس های گوگل از جمله، پلی استور را ندارند، مشتریان کشورهای دیگر نسبت به خرید آن تردید دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :